CHP liderinden mesaj var

CHP liderinden mesaj var
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “CHP’yi iktidara taşınma mücadelemizde tek güvencem örgütümdür, partililerimizdir, taraftarlarımızdır ve halkımızdır. Bu nedenle Kuvay-ı Milliye’de olan, Cumhuriyet'i kuran, ülkemize demokrasiyi getiren ve tüzüğü de d
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Ankara İl Başkanlığı 9. Olağan Kongresi’ne mesaj gönderdi. Kılıçdaroğlu mesajında, AKP iktidarında hukuksuzluk, yolsuzluk, yoksulluk ve işsizliğin büyük boyutlara ulaştığını, iç ve dış sorunların giderek ağırlaştığını belirterek, “Bu sorumluluğu ancak halkla bütünleşerek, birliğimizi, bütünlüğümüzü pekiştirerek ve çok çalışarak yerine getirebiliriz. Bunu başaracağımıza inanıyorum. CHP’yi iktidara taşınma mücadelemizde tek güvencem örgütümdür, sizlersiniz, partililerimizdir, taraftarlarımızdır ve halkımızdır. Bu nedenle Kuvay-ı Milliye’de olan, Cumhuriyet'i kuran, ülkemize demokrasiyi getiren ve tüzüğü de demokratikleştirerek örgütlerini söz ve karar sahibi yapan partimizin önündeki hedef artık iktidardır” dedi. 
 
Kılıçdaroğlu, şimdi tek görevlerinin renk, dil, din, ırk, inanç ve cinsiyet farkı gözetmeksizin, hiçbir vatandaşı ötekileştirmeden, el ele omuz omuza vererek iktidar yürümek olduğunu belirterek, “Sizlerin özverisi, katkısı, desteği ve geceli gündüzlü çalışmasıyla CHP’yi iktidara getireceğiz. Çünkü ülkemizi ve insanımızı AKP’nin yarattığı tahribattan, yolsuzluktan ve hukuksuzluktan bir an önce kurtarmanın başka yolu yoktur. Tarihi görevlerle karşı karşıya kaldığı zaman engel tanımayan halkımızla CHP’lilerin etle tırnak gibi kenetleneceğine ve Türkiye’yi AKP’nin karanlığından kurtaracağına içtenlikle inanıyorum” diye kaydetti. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com