CHP liderinden sürpriz ziyaret

CHP liderinden sürpriz ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanı Yaşar'la kahvaltı yapıyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah 09:30'da Ankara Yenimahalle Belediyesi'ni ziyaret etti. Kılıdaroğlu, Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve 19 Belediye Meclis Üyesiyle kahvaltı yapıyor.

Belediye Başkanı Fethi Yaşar, bir süre önce CHP Yenimahalle İlçe Kongesi'nde yumruklu saldırıya uğramıştı. Parti Genel Meclisi yaşanan olaylar karşısında duyarsız kalınca, Başkan Fethi Yaşar partiden istifa edeceğini açıkladı.

19 Belediye Meclis Üyesi de yaşananlara tepki olarak, istifa edeceklerini imzalı bir biçimde dile getirdi.

Bütün bu yaşananların ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Başkan Fethi Yaşar ile, onu istifadan vazgeçirmek için 2 kere görüştü.

Gerçek gündem'in edindiği bilgiye göre bu sabah CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sencer Ayata, Yakup Akkaya ve Atilla Emek ile beraber Yenimahalle Belediyesi'ne gitti.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu, bu ziyaretinde Belediye Başkanı Yaşar ve 19 meclis üyesi kapıda karşıladı.

Kılıçdaroğlu ve diğer CHP'liler hep birlikte kahvaltı sofrasına oturdu. Saat 9:30'da başlayan kahvaltı haberimiz yayına hazırlandığı sırada devam ediyordu.

Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer CHP'liler Yenimahalle'de yaşanan parti içi sorunlara çözüm bulabilmek için şu sıralarda görüşmelerini sürdürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com