CHP rekor üstüne rekor kıracak!

CHP rekor üstüne rekor kıracak!
CHP 30 Mart 2014 yapılacak Yerel seçimlerde rekor üstüne rekor kırmaya hazırlanıyor.
CHP 2014'de gerçekleştirilecek Yerel Seçim hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bir taraftan aday belirleme çalışmaları, anketler, kamuoyu yoklamaları yapılırken diğer taraftan da partiye yeni katılımlar da devam ediyor. Türkiye'deki sol'u CHP altında toplayarak AKP Hükümeti'ni göndermeyi amaçlayan CHP yönetimi gece gündüz çalışmlarına devam ediyor. 
 
 
2014 Yerel Seçimerine az bir süre kala anket şirketleri ellerinde anket sonuçlarını yayınlamaya başladı. Gezici Araştırma Şirketi 30 Kasım – 1 Aralık Tarihlerinde Aydın İl genelinde eş zamanlı tüm ilçelerinde 2.500’ü kadın toplam 5.000 denekle anket çalışması yaptı.
 
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi Türkiye’de Tarihi seçim oylamasını yaşatacak. Türkiye Genelinde 30 Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi gerçekleşecek, en çok oyu mevcut Aydın Belediye Başkanı olan Özlem Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir belediye başkanı seçiminde hem en çok oyu alan Büyükşehir belediye başkanı olması hem de CHP’nin en çok oyu alan Belediye Başkanı olması bekleniyor.
 
Halkın % 78,2’si Aydın Büyükşehir Bld. Bşk. Özlem Çerçioğlu’nu başarılı buluyor. (BCE)
 
 
İşte o anket sonucu:


 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com