CHP Sarıgül için son noktayı koydu!

CHP Sarıgül için son noktayı koydu!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, tartışmalara CHP açısından nokta koydu.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye geçmasi konusunda son noktayı koyacak açıklamayı yaptı. Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye geçti-geçecek haberleri üzerinden sanki CHP'de bir karmaşa varmış havası yaratılmak istendiğini belirten Tekin Sarıgül'e açık çağrıda bulundu.
 
Tekin'den Sarıgül'e çağrı!
 
Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye katılacaksa bunu açıklaması gerektiğini belirten Tekin "Son bir yıldır neredeyse 15 günde bir rutin olarak Mustafa Sarıgül haberleri yapıldığını” ifade eden Tekin, “Sayın Sarıgül ile ilgili ‘geldi’ - ‘gelecek’ haberleri üzerinden hep CHP içinde bir karmaşa varmış yorumları yapılıyor ve parti tartıştırılıyor. Son 1 yıldır yüzlerce kez bu konuda açıklama yaptık. Genel Başkanımız net bir şekilde ‘kapımız açık’ dedi. Daha ne desin? Bir yıldır yapılan bu haber, yorum ve değerlendirmeler ile sorulardan yorulduk. Sayın Sarıgül, eğer CHP’ye katılacaksa bir açıklama yaparak, tartışmalara son noktayı koymalıdır. Yoksa belirli kişiler tarafından bu konu sürekli ve özellikle gündeme getiriliyor." dedi.
 
İstanbul adaylığı için 
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen Tekin "Sarıgül aday yapılırsa partiden istifa edebilir" yorumlarına tepki göstererek "Parti kurulları, Genel Başkanımız kimi aday yaparsa onun için çalışacağız. İstanbul’u CHP kazanacak. Tüm CHP’liler, CHP’nin İstanbul’u kazanması için çalışacaktır. Ben 30 yılı aşkın süredir CHP’de siyaset yapıyorum. Partimin adayının İstanbul’u alması için de gece gündüz çalışacağım. Yok efendim ‘çalışmaz’, ‘küser’ yorumlarına sadece gülüp geçiyorum" açıklamasını yaptı! (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com