CHP seçime start verdi

CHP seçime start verdi
CHP Tavşanlı İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Şentürk, önderliğinde TTSO'da bir araya gelen partililer istişare toplantısı gerçekleştirdi. Mehmet Şentürk, " Türkiye'nin en fazla oy alan ikinci partisiyiz. Yerel seçimlerde bizimde hedefimiz başarılı olmaktır"

30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi CHP Tavşanlı İlçe Teşkilatı'da çalışmalarına başladı. Partililer TTSO'da bir araya gelerek izlenecek yol ve aday belirleme konusunda ki düşüncelerini paylaştı.
Toplantı öncesi partililer saygı duruşu ve istiklal marşının ardından andımızı okudu. İstişare toplantısının kısa bir bölümü basın mensuplarına açık tutulurken, CHP ilçe başkanı Mehmet Şentürk seçimlerin ülkemize ve Tavşanlı'ya hayırlı olmasını diledi. Şentürk açıklamasında " Bilindiği üzere Mart ayında yapılacak seçimler öncesi partiler çalışmalarına başladı. Biz ana muhalefet partisiyiz ve tek amacımız başarılı olmaktır. Atatürk'ün " Benim iki eserim var. Birisi Cumhuriyet diğeri CHP " dediği bir partinin mensuplarıyız. Dolayısıyla başarıyı yakalamak ilk hedifimiz olacaktır. Burada eski başkan, yönetim kurulu üyesi ve parti mensuplarımızın görüşlerini alacağız. Hep birlikte bir çalışma programı hazırlamayı hedefliyoruz" diye konuştu. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com