CHP şehitler ve gazilere iftar verdi

CHP şehitler ve gazilere iftar verdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehitler ve Gaziler Derneği'ne mensup gaziler ve şehit ailelerine iftar verdi. Kılıçdaroğlu, iftar yemeğinde gaziler ve şehit aileleriyle de yakından ilgilendi.

Bilkent Otel'de düzenlenen iftar yemeğine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP'nin kurmayları da katıldı. Gaziler ve şehit ailelerini iftarda ağırlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iftar yerine geldiğinde bütün masaları dolaşarak, şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilendi. Yaklaşık 150 kişinin bulunduğu iftar yemeğinde, Karagücü Ampute Futbol Takımı oyuncuları da CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'a bir maç teklifinde bulundu. Umut Oran'ın tekliflerini kabul
ettiğini belirten Ampute Futbol Takımı oyuncuları, maçın baklavasına olacağını ve Gaziler Günü olan 19 Eylül tarihinde gerçekleştirilmesi için anlaştıklarını belirtti.

Şehit ve gazilere hoş geldiniz diyen ve onlarla yakından ilgilenen Kılıçdaroğlu'na, Ahmet Yavuz isimli bir gazi, gazilik maaşlarından dert yandı. Hükümetin gazilik maaşlarına iyileştirme yapacağını söylediğini, fakat yapmadığını belirten Yavuz, Kılıçdaroğlu'ndan bu konuda kendilerine yardımcı olmasını istedi.

Kılıçdaroğlu ise, konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
İftar vaktinin yaklaşmasıyla kendisi için ayrılan masaya oturan ve gazilerle birlikte iftarını açan Kılıçdaroğlu, iftarını açtıktan sonra da sık sık masasında bulunan gazilerle ve şehit ailelerinin dertlerini dinledi. Emine Ülker Tarhan, İzzet Çetin, Umut Oran, Hurşit Güneş gibi CHP'nin önde gelen kurmayları ise, her bir masaya dağılarak şehit ve gazilerle birlikte iftarlarını açtılar. İftarın ardından ise, Kılıçdaroğlu kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen gazilerle birlikte fotoğraf çektirerek, Bilkent
Otel'den ayrıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com