CHP Sokağa Çıksa Partilisi Bile Gelmez

CHP Sokağa Çıksa Partilisi Bile Gelmez
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Kozan'da 16 İlçe Danışma Meclis Toplantısında muhalefete yüklenerek ağır sözler sarf etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Kozan'da 16 İlçe Danışma Meclis Toplantısında muhalefete yüklenerek; "Bunların zihniyeti çekiçle piyano çalmaya benziyor, çekiçle piyano çalınmaz" dedi.

Ömer Çelik, Kozan ziyaretinde belediye sinema salonunda gerçekleşen toplantıya katıldı. Kalabalık vatandaş topluluğunun doldurduğu salonda alkışlarla kürsüye gelen Milletvekili Çelik; "Son günlerde popülist politikalar uygulanarak 'Kozan neden il olmuyor' deniliyor ancak şunu unutmayalım ki; Kozan halkı bugün Türkiye'nin bir çok ilinden daha büyük ve daha güzel hizmetler alıyor.

Kozan Sayın Başkanımızın üstün gayretleri sayesinde bir çağdan başka bir çağa geçti." dedi. Bu değişimin halkın sayesinde olduğunu vurgulayan Çelik, şöyle konuştu:

"Sizin hakkınız olan sivil anayasa, yıllardır sizlerden engellendi. Geçmişte Milli Güvenlik Kurulu toplantısında acaba bu ay ne çıkacak diye kara kara düşünür dururduk.

Bugün birileri diyorlar ki Türkiye gelişmiş bir demokrasiye sahip, bunun değerini bilin. Keşke AK Parti daha önce iktidara gelseydi Türkiye demokrasi gömleğini daha önce giymiş olacaktı. 2002 öncesi Türkiye'deki uygulama Mısır'dan ve Tunus'tan farksızdı.
"

CHP HALKI KIŞKIRTARAK SOKAĞA DÖKMEYE ÇALIŞIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi'nin halkı kışkırtmaya çalıştığını savunan Çelik, "Oysa bunlar bugün sokağa çıksalar inanın arkalarından kendi partisine mensup birçok vatandaş bile yürümez.

Mısır ve Tunus'taki rejimler bugün Türkiye'deki tek partili rejim sisteminden farklı değil. Tunus ve Mısır'da yaşayan millet de Türkiye'deki gibi bir değişim istiyor.

Eğer 28 Şubat bu ülkede kendi kafasına göre bir rejim kurulsaydı bugün halkımız burada değil sokakta olurdu." açıklamasında bulundu. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com