Chp Tekirdağ'dan Başkan Büyükerşen'e ziyaret

Chp Tekirdağ'dan Başkan Büyükerşen'e ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ il ve ilçe örgüt başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ il ve ilçe örgüt başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. CHP örgüt yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri konusunda Başkan Büyükerşen’den bilgi aldı.

CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Palabıyık başkanlığında 10 kişilik bir heyetle Eskişehir’e gelen CHP Tekirdağ il ve ilçe örgütleri yöneticileri, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Heyet, Tekirdağ’ın Büyükşehir olması ile başarılı bir büyükşehir belediyesi olmak için neler yapmaları gerektiği konusunda Başkan Büyükerşen’den bilgi aldılar. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen soruların ardından belediyecilik, belediyelerin idari kadroları ve imar çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yılmaz Büyükerşen’i başarılarından dolayı tebrik eden heyet daha sonra Eskişehir’de yapılan projeleri yerinde görmek için şehir turuna çıktı. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com