CHP ve AKP'den ilginç randevulaşma!

CHP ve AKP'den ilginç randevulaşma!
Çorum CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan'ı hayvan pazarına davet edip, Köylülerin sorununu birlikte dinleyelim dedi. Gelmeyincede burada ata binip, hükümeti eleştirdi.

Çorum CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ile AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan arasında ilginç bir olay yaşandı. Çorum CHP Milletvekili Tufan Köse'nin kente yaptığı bir ziyaret sırasında gazetecilere, AKP İktidarı köylüyü, çiftçiyi perişan etti. AKP köylüyü de çiftçiyi de bitirdi diyerek, eleştirdi. Bu eleştirilere cevap veren AKP Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, "CHP millete hayal satıyor, biz ise hizmet ediyoruz. CHP'li Milletvekili Tufan Köse ne zaman isterse köylere birlikte gider ziyaretlerde bulunuruz. Köylüyü de çiftçiyi de birlikte dinleriz. Hodri meydan "dedi. Bu sözler üzerine harekete geçen CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, Madem öyle Çorum-İskilip karayolu 3'ncü kilometredeki hayvan pazarında köylüler ile biraraya geleceğim. Köylülerin sıkıntılarını dinleyeceğim. Kendisini buraya davet ediyorum dedi.

Bugün gazetecilerle birlikte hayvan pazarına giden CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, yaklaşık bir saat AKP İl Başkanını bekledi. İl Başkanı Ceylan'ın gelmemesi üzerine, köylülere AKP'yi şikayet ederek, Mazot almış başını gidiyor. Sattığınız hayvanlar para etmiyor. Çiftçi olarak köylü olarak sizlerin sorunları almış başını gidiyor. İktidarıyla muhalefetiyle sizlerin sorunlarını burada masaya yatıralım istedim. Ancak onlar bugün maalesef gelemediler. Daha doğrusu karşınıza çıkmaya yüzleri yok. Gelip size hesap veremezler de diyerek tepkisini gösterdi.

ATA BİNİP BAĞIRDI

Atlas, daha sonra bir ata binerek hayvan pazarında randevusuna gelmeyen Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan'a seslenip, Ahmet Sami Ceylan neredesin diye bağırdı. Bu gelişmeleri dikkatle izleyen vatandaşlar ise, CHP İl başkanına alkışla destek verdi.  (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com