CHP'de Bir İstifa Daha!

CHP'de Bir İstifa Daha!
CHP, 30 Mart yerel seçimler öncesi istifalar devam ediyor. Aday gösterilmemesine tepki gösteren CHP'li Bakırköy Belediye Başkanı Erzen istifa etti.

CHP'den bir istifa haberi daha geldi.Aday gösterilmemesine tepki gösteren mevcut Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, istifa etti.Erzen'in pazartesi günü DSP'ye geçeceği öne sürüldü.

'İDAM MAHKUMU GİBİYİM'

Öte yandan CHP, 30 Mart yerel seçimlerinin önemli noktalarından biri olan Kadıköy adayını henüz belirlemedi.Bu duruma Kadıköy'ün mevcut belediye başkanı Selami Öztürk'ten sitem geldi.

"Kadıköy belediye başkan adayının hala belirlenmemiş olması çok farklı bir başarı örneği" diyen Öztürk, "Sürekli farklı isimler ortaya atılıyor. Her seferinde kendimi idam edilmiş bir mahkum gibi hissediyorum" diye konuştu.

Öztürk, adaylık sürecinin halen devam ettiğini hatırlatarak tepkisini "Aday gösterilmeyeceksem niye bunu önceden söylemediniz?" sözleriyle dile getirdi.Öztürk şu ana kadar aday gösterilmeyişinin CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül ile bir ilgisi olmadığını da söyledi. (mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com