CHP'de Bugün Düğün Var!

CHP'de Bugün Düğün Var!
CHP'de iç savaş yaşanırken, İzmir Milletvekili Canan Arıtman en mutlu gününü yaşıyor...

Partide sivri çıkışlarıyla tanınan Arıtman'ın oğlu mimar Mehmet Arıtman, bugün hayatını MHP'li bir aileden olan İdil Kırkpınar ile birleştirecek.

Düğüne Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Sekreter Önder Sav, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Deniz Baykal, CHP'li milletvekillerinin tamamı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve diğer belediye başkanları davet edildi.

Kılıçdaroğlu, programı sebebiyle düğüne katılamayacak. Baykal ise saat 20.00'de Balçova Termal Otel Kardelen Salonu'nda yapılacak düğünde erkek tarafının nikah şahidi olacak. Saat 10.00 sıralarında İzmir'e gelecek Baykal'ın, Adnan Menderes Havalimanı'nda, partide yaşananlardan rahatsızlık duyan kişiler tarafından davul zurnayla karşılanması bekleniyor. İzmir'e her gelişinde genel başkan gibi karşılanan ancak Kılıçdaroğlu tarafından yeni yönetime alınmayan Genel Sekreter Sav ve ona yakın isimler arasında bulunan Kemal Anadol, Abdürrezzak Erten gibi kişilerinse düğüne katılıp katılmayacağı belli değil. Sav'ın, Canan Arıtman'la arasının çok iyi olmadığı biliniyor.

Milletvekili Arıtman, MHP'li bir aileden gelin alacak. Oğul Mehmet Arıtman, 22. Dönem MHP Milletvekili Yusuf Kırkpınar'ın yeğeni İdil Kırkpınar ile hayatını birleştirecek. Gelinin amcalarından Cevat Kırkpınar da DYP'de bir dönem GİK üyeliği yapmıştı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com