"CHP'de Bütün Kongreler Dayanışma İçinde Olur"

"CHP'de Bütün Kongreler Dayanışma İçinde Olur"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) olağan genel kurulu 10 Nisan Cumartesi günü Kütahya Belediyesi Kültür Sarayında yapılacak.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) olağan genel kurulu 10 Nisan Cumartesi günü Kütahya Belediyesi Kültür Sarayında yapılacak.
Genel kurulda CHP İl Başkanlığı için mevcut İl Başkanı Ali Rıza Muslu ve CHP'nin Kütahya eski İl Başkanlarından Fevzi Esendemir'in adaylıkları netlik kazandı. Muslu, CHP'de kongrelerinin hep dayanışma içerisinde geçtiğini söyledi.
CHP Kütahya İl Başkanlığı için Fevzi Esendemir ile yarışacak olan A.Rıza Muslu kongere süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Muslu, yaşanacak kongere sürecinin CHP'nin yararına olduğunu belirterek, kongreye katılımın fazla olması ile birlikte CHP'ye inancın artarak devam edeceğine vurgu yaptı.
Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Başkanlarından Fevzi Esendemir ile Kütahya'da CHP'nin geleceği için mücadele vereceklerini belirten Muslu, Fevzi Esedemir ile bir yarış içersinde değil dayanışma içinde olduklarını özellikle belirtti.
Fevzi Esendemir'in çalışmalarını örnek aldığını belirten Muslu konuşmasına şöyle devam etti:'Amacımız eski il başkanımızın geçmişte verdiği başarılı hzmetleri örnek alarak çalışalarımıza devam etmektir. Delegelerimize olan inancımız ve güvenimiz tamdır. CHP Kütahya il teşkilatları olarak CHP'yi daha yükseklere taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesile ile kongremizin Kütahya halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.'(M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com