CHP'de ilk gün toplantıları tamamlandı

CHP'de ilk gün toplantıları tamamlandı
CHP'nin Parti Meclisi (PM), Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) ve TBMM Grubu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ''Ortak Çalışma Toplantısı''nın ilk gün çalışmaları tamamlandı.

Büyük Anadolu Otel'de gerçekleştirilen ve 2 gün sürecek toplantının açılış konuşmasını, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yaptı.

Basına kapalı devam eden toplantının ilk gününde yerel yönetimler stratejisi, buna ilişkin sunum ve değerlendirmeler gerçekleştirildi.

Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın'ın da yerel yönetimlere ilişkin bir sunum yaptığı toplantıda, milletvekillerinin kendi illerindeki sorunları ve bunlara ilişkin talepleri dile getirdikleri öğrenildi.

Toplantı sonunda Kılıçdaroğlu'nun katılımcılara yönelik bir değerlendirme konuşması yaptığı belirtildi. Kılıçdaroğlu'nun toplantıda CHP'li belediyelerin hizmetlerinin tanıtımına ağırlık verilmesini ve daha fazla çalışmasını istediği de öğrenildi.

Kılıçdaroğlu, toplantının ardından katılımcılarla akşam yemeği yedi.

Toplantının ikinci gününde ise 24. dönem 1 ve 2. yasama yılı çalışmalarına ilişkin bilgilendirme yapılacak. Ardından TBMM yeni yasama yılı muhtemel gündemine ilişkin değerlendirmeler ve çalışma programı ele alınacak.

Ortak Çalışma Toplantısı, yarın Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun kapanış konuşmasıyla sona erecek.

Öte yandan, toplantının açılışında bulunmayan Antalya Milletvekili Deniz Baykal, öğleden sonraki bölüme bir süre katıldı. (EAK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com