CHP'de İstanbul adayları için kritik saatler yaşanıyor...

CHP'de İstanbul adayları için kritik saatler yaşanıyor...
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kritik görüşmeler, CHP açıklanmayan adaylarını kamuoyuna duyurmaya hazırlanıyor.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu akşam İstanbul'da Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak ve Gürsel Tekin ile biraraya geldi. Toplantıda İstanbul adayları için son değerlendirmeler yapıldı... Kılıçdaroğlu sabah ise  Erdoğan Toprak’ın İstanbul’daki ofisinde CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’le görüştü...  

Dün akşam saatlerinde Ergenekon tutuklusu Fatih Hilmioğlu'nu ziyaret eden CHP lideri Kılıçdaroğlu, önemli bir toplantıya da katıldı. Gürsel Tekin ve Erdoğan  Toprak ile üçlü zirve yapan CHP lideri,  Beşiktaş, Kadıköy, Bakırköy gibi adayları hala kesinleşmeyen ilçeler hakkında kurmaylarından bilgi aldı.
 
Kılıçdaroğlu sabah ise İstanbul'da , Mustafa Sarıgül ile Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak'ın ofisinde buluştu...  AKP cephesinden gelen eleştiriler ve ithamlarla birlikte ; aday adayları hakkında da Sarıgül'ün değerlendirmelerini alan CHP lideri öğleden sonra Ankara'ya gelecek ve MYK'ya katılacak.
 
Saat 14:30'da yapılacak Merkez Yönetim Kurulu toplantısında belirlenecek isimlerin, cuma günü Parti Meclisi'nin onayına sunulması bekleniyor... 
 
Bu arada haftasonu Ankara'da yapılacağı açıklanan aday tanıtım toplantısı iptal edildi... Cuma günü Parti Meclisi'nin toplanması ile Türkiye genelinde netleşmeyen adayların isimleri de kesinleşecek... Adayların kesinleşmesinin ardından  geniş katılımlı bir organizasyon ile tüm isimler basına ve kamuoyuna tanıtılacak.

Yorumlar
melis
29 Ocak 2014 Çarşamba 12:52
12:52
Kartal'da Adayımız Hüsnü SÜSLÜ!
188.119.17.129
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com