CHP'den Bir İstifa Daha!

CHP'den Bir İstifa Daha!
CHP'li Belde Belediye Başkanı Asaf Güven görevinden istifa etti...
HATAY'ın İskenderun İlçesi'ne bağlı Madenli Belde Belediye Başkanı CHP'li Dr. Asaf Güven, görevinden istifa etti. Güven, "Bazı şeyleri tadında bırakmak lazım" dedi.

MESLEĞE DÖNECEK
Üç dönemdir CHP'den Madenli Belediye Başkanlığı görevini yürüten Dr. Asaf Güven, İskenderun Kaymakamlığı'na istifa dilekçesini verdi. İstifasının ardından açıklama yapan Güven, doktorluk mesleğine döneceğini söyledi. 5 bin nüfuslu beldede 3 dönemdir görevini başarıyla yürüttüğünü belirten Güven, "Ancak bazı şeyleri tadında ve zamanında bırakmak gerek. Felsefem bu, bazı şeyleri tadında bırakmak lazım, parti ile aramda hiçbir sıkıntı yok. Beni 3 dönem seçen Madenli Beldesi halkına layık olmaya çalıştım. Şimdi bırakmam gerektiğini düşündüğüm için bu kararı aldım" diye konuştu.

CHP'Yİ SADE VATANDAŞ OLARAK DESTEKLEYECEĞİM
Daha önce olduğu gibi İskenderun Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesi'nde çocuk sağlığı uzmanı olarak görevine devam edeceğini kaydeden Güven, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile başlayan değişim sürecini CHP üyesi sade bir vatandaş olarak desteklediğini de sözlerine ekledi.

Güven'in istifasının ardından belediye meclisi kendi arasında yeni başkanı seçecek.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com