CHP'den 'çatı aday'a ret!

CHP'den 'çatı aday'a ret!
CHP'nin parti içi 'Cumhurbaşkanı adayı' toplantısında, Bahçeli'nin önerisine olumsuz görüş çıktı.

CHP Grubu, cumhurbaşkanı adayını masaya yatırmak üzere saat 10.00’da TBMM’de basına kapalı toplandı.

KÖŞK ANKETİ YAPILDI

CHP lideri toplantıda milletvekillerinin cumhurbaşkanı adayı konusundaki görüşlerini aldı. Milletvekilleri “cumhurbaşkanı adayı olarak kimi görmek istersiniz?” sorusunun yer aldığı pusulaya yazdıkları isim ya da isimleri kupalara attı.

ÇATI ADAYINA RET

Edinilen bilgiye göre yaklaşık 1 saat 15 dakika süren kapalı grup toplantısında milletvekilleri “çatı adayı”na karşı çıktı. Bazı vekiller sol bir adayın gösterilmesini istedi. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı’nın isminin öne çıktığı ifade edildi.

Kapalı grup toplantısının ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, “Arkadaşların görüşlerini aldık” dedi. “Bir isim alındı mı?” sorusuna da CHP Genel Başkanı, “Hayır, hayır herhangi bir isim yok. Görüşlerini aldık. Herhangi bir isim gündeme gelmedi” dedi. “İsim yazılmadı mı?” sorusuna da Kılıçdaroğlu, “Onlar yazıyorlar, kullandılar, onlara daha sonra bakacağım ben onlara” yanıtını verdi. “Sadece sizin açıp bakacağınız ifade ediliyor” sözüne de CHP lideri, “Aynen öyle, evet öyle” dedi. (KKK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com