CHP'den dev gövde gösterisi!

CHP'den dev gövde gösterisi!
CHP 2014 yerel seçimlerinde meydanları sallamaya hazırlanıyor!
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde CHP'ye en çok oyu ben aldırırım diyen Küçükköy Belediye Başkanı ve Ayvalık Belediye Başkan aday adayı Mesut Ergin düzenlediği "Bir ülkenin Kurtuluşu ve Dünya Barışı" konferasında CHP gövde gösterisi yaptı.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle düzenlenen panele CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, CHP İzmir Milletvekili Erdal Sünger, Modacı-Yazar Barbaros Şensal, Anadolu Kadın Hareketi Başkanı Birsen Temir ve Sözcü Gazetesi Yazarı Ayşe Sucu konuşmacı olarak katıldılar.

 
3.500 sandalyenin bulunduğu konferans salonunda yer kalmayınca gelen misafirlerin büyük bir bölümü ayakta kaldı.
 
Mustafa Kemal Atatürk baskılı Türk Bayrağı’yla çıktı!
 
Küçükköy Belediye Başkanı CHP’li Mesut Ergin’in ev sahipliğinde gerçekleşen panelin sunuculuğunu ve moderatörlüğünü üstlenen Anadolu Kadın Hareketi Başkanı Birsen Temir’in sunumuna yüzlerce vatandaş ‘Her Yer Taksim Her Yer Direniş’ sloganlarıyla karşılık verdi. Barbaros Şansal sahneye Mustafa Kemal Atatürk baskılı Türk Bayrağı’yla çıktı.
 
Panelde konuşan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, “Kapkaranlık ve cahil bir toplum oluşturmaya çalışıyorlar” dedi. Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Zorla sokulmak istediğimiz Ortadoğu bataklığına dikkati çekmek için bu paneli düzenledik” diyerek panelistlere teşekkür etti. (BCE)

 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com