CHP'den Gezi direnişi için büyük proje!

CHP'den Gezi direnişi için büyük proje!
CHP İstanbul İl Başkanlığı Gezi Parkı direnişiyle ilgili projeler üretiyor.
CHP İstanbul İl Başkanlığı Gezi Parkı direnişiyle ilgili projeler üretmeye başladı. CHP İstanbul İl Başkanlığının ilk projesi "Gözüm Üzerinizde".  Gezi Parkı direnişinde gözünü kaybedenler için gerçekleştirilen proje kapsamında Büyükada'ya bir gezi düzenlendi.
 
Geziye, CHP İstanbul İl Yöneticileri, CHP Beşiktaş Gençlik Kolları Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı, gözünü kaybeden direnişçilerden Erdal Sarıkaya, Hülya Arslan, Murat Can Top ve Mehmet Ayvalıtaş’ın yakınları ile birlikte katıldı.
 
Gezide duygu dolu analar yaşandı. Mehmet Ayvalıtaş’ın annesi Fadime Ayvalıtaş, oğlu için "o evin en küçüğüydü ama aslında en büyüğüydü" diyerek duygusal anlar yaşattı. Bir başka Gezi Parkı mağduru Erdal Sarıkaya CHP’nin bu girişimlerinden çok memnun olduğunu belirterek, "CHP ne zaman çağırırsa o zaman orada olurum, Türkiye’nin demokratikleşmesi için elimden geleni yaparım" dedi.
 
 "Gözüm Üzerinizde" projesini yürüten CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da olaylara ilişkin açıklamalarda bulundu. Salıcı, "Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; burada bulunan Gezi Parkı mağdurlarının hangi partili oldukları ve hangi partiye oy verdikleriyle ilgilenmiyoruz. Gezi Parkı olaylarıyla beraber oluşan Gezi ruhuyla birlikte CHP olarak bizler, sizlerle birlikte bir aileyiz" dedi.
 
 CHP'li yöneticiler projelerinin büyüyerek devam edeceğini belirterek devamlılığın daha fazla Gezi Parkı mağduruna ulaşılarak gerçekleştirileceklerini dile getirdiler. CHP’li yöneticiler daha önce de gözünü kaybeden Gezi Parkı mağdurlarına "yapay göz" desteğinde bulunmuştu. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com