CHP'den Habertürk ve Konsensus'la ilgili radikal kararlar!

CHP'den Habertürk ve Konsensus'la ilgili radikal kararlar!
CHP anketlerin kamuoyuna duyurulmadan Başbakan Erdoğan'a sunulduğu iddialarından sonra radikal kararlar almaya hazırlanıyor.

Fatih Altaylı ile Fatih Saraç arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarında Konsensus Araştırma Şirketi'nin Habertürk için yaptığı anketin yayınlanmadan önce Başbakan Erdoğan'a sunulduğu, Habertürk'ün de anket sonuçlarıyla manipülasyon yaptığı konuşmalar geçiyor.

CHP, akşam saatlerinde patlayan ses kayıtları sonrası  Murat Sarı'nın sahibi olduuğu Konsensus Araştırma Şirketi ile çalışmama kararı alıyor.

Konsensus Araştırma Şirketi'nin Habertürk için yaptığı seçim anketinin yayınlanmadan önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Kısıklı'daki evinde sunulması ve ankette yapılan değişiklik iddiaları üzerine Konsensus Araştırma Şirketi ile ilişkilerini kesiyor.

CHP 'HABERTÜRK'E ÇIKMAMAYI DA KONUŞUYOR

Patlayan ses kaydında tapelerde yer alan konuşmaları gören CHP kurmayları, oluşan güven bunalımının etkisiyle Habertürk'ün yayınlarının tarafsızlığını ve güvenilirliğini yitirdiğini düşünerek Habertürk'e çıkmamayı da konuşmaya başladı.

MHP'DE HABERTÜRK'LE KÖPRÜLERİ ATMIŞTI

Dün TBMM Genel Kurulu'nda AKP'nin internete yasak getiren 'Torba Tasarı'nın görüşmeleri sırasında MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu yaptığı konuşmada, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak bundan sonra Habertürk'ün ortaya koyduğu hiçbir habere inanmayacağımız gibi, bundan sonra onun (Habertürk) televizyon programlarına katılmayacağız" demişti. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com