CHP'den şair aday adayı!

CHP'den şair aday adayı!
2014 Yerel Seçimleri CHP için dönüm noktası olacak!
30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek Yerel Seçimlere CHP iddialı adaylarla girecek. İl ve İlçe başkanlıklarına aday adaylığı süreci CHP'de 2 eylül tarihi itibariyle sona erdi. Edinilen bilgilere göre il ve ilçe başkanlıklarında yerel seçimlerde aday olabilmek için 2000'e yakın isim istifa ederek CHP tarihinde bir ilk yaşanmasına neden oldu.
 
CHP'ye aday adaylığıana başvuran isimler arasında birbirinden yetenekli sanatçı, şair, gazeteci, akademisyen, işadamı, tv programcısı toplumun her kesiminden yurttaş bulunmakta. Bu isimler arasında  Sinop'un Boyabat İlçesi CHP aday adayı Zeynel Parmaksız da dikkat çeken isimler arasında.
 
Zeynel Parmaksız hem şair hem de Tv programcısı ve sunucusu. Uzun yıllardır İstanbul'da hayatını devam ettiren Parmaksız Sinop derneklerinin bütün aktivitelerinde boy gösteriyor. Partili partisiz herkes tarafından sevilen Parmaksız'ın Boyabat seçimlerinde tüm dengeleri alt üst edeceği tahmin ediliyor. Yayınlanmış 7 şiir kitabı ve 1 tanede şiir albümü bulunan Zeynel Parmaksız halen Vizyon Türk isimli Tv kanalında "Yöremiz Töremiz" adlı programının hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu yürütüyor.
 
2009 Yerel Seçimleri'nde Boyabat ilçesi'ni AKP kazanmış, Sinop'u ise 1 oy farkı ile CHP kazanmıştı. Yapılan kamuoyu yoklamalarında Boyabat'ta AKP'nin kaybedeceği, Sinop'u CHP'nin tekrar alacağı gözüküyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com