CHP'den yerel seçim atağı!

CHP'den yerel seçim atağı!
Dolmabahçe'ye karşı Karaköy!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da Seçim Koordinasyon Merkezi olarak kullanacakları binaya ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Gürsel Tekin'in yakın çevresine "Bina için tek kuruş dahi bile ödemeyeceğiz. Tahsin Tarhan büyük fedakarlık yaptı" dediği ifade edildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in bir süre önce Seçim Koordinasyon Merkezi olarak düzenlettiği binayı denetledi. CHP liderine, CHP Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, Umut Oran ve Genel Başkan Danışmanları Rasim Bölücek ile Şükrü Karaca da eşlik etti. Denetleme sırasında CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da hazır bulundu. Denetleme gezisinin yapılacağı basına bildirilmedi. Kılıçdaroğlu ve kurmayları geziyi basından habersiz şekilde gerçekleştirdi.

CHP'NİN BEYNİ BURASI OLACAK

Yaklaşık bir saat süren denetleme faaliyeti sırasında Kılıçdaroğlu, binanın sahibi olan İşadamı Tahsin Tarhan'a da teşekkür etti. Tarhan'ın CHP'nin yerel seçim sürecinde kullanacağı binayı partisinin hizmetine vererek önemli bir özveri gösterdiğine işaret eden Kılıçdaroğlu, "Burası CHP'nin seçimlerdeki beyni olacak'' ifadesini kullandı. Tarhan da ''CHP'ye hizmet etmek benim görevimdir'' dedi.

ALTINCI VE YEDİNCİ KATLARDA KİM OTURACAK?

www.gercekgundem.com 'un edindiği bilgiye göre ziyaret sırasında Kılıçdaroğlu'na yedi katlı bina hakkında bilgi verildi. Hangi katlarda kimin görev yapacağının anlatıldığı brifingde, yedinci katın genel başkan, altıncı katın ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı için ayrıldığı anlatıldı.

BİNAYI RASİM BÖLÜCEK KULLANACAK

Öte yandan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının belirleneceği tarihe kadar ise altıncı katın Genel Başkan Başdanışmanı Dr. Rasim Bölücek tarafından kullanılmasına karar verildi. Bölücek'in, İstanbul'a dair politikaların belirlenmesinde de aktif rol alacağı kaydedildi. Bugün denetlenen ve hizmete sokulan binanın, geçen hafta Gürsel Tekin, Şükrü Karaca ve Rasim Bölücek tarafından dolaşıldığı ve genel başkanın denetimine hazır hale getirildiği de öğrenildi. Tekin'in yakın çevresine "Bina için tek kuruş dahi bile ödemeyeceğiz. Tahsin Tarhan büyük fedakarlık yaptı"dediği de ifade edildi. Bu sırada, denetleme sırasında Müzisyen Mazlum Çimen'in de binaya geldiği ve seçim için düzenlediği iki şarkıyı Kılıçdaroğlu'na dinlettiği öğrenildi.

DOLMABAHÇE'YE KARŞI KARAKÖY

Öte yandan, binanın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dolmabahçe'deki ofisine tepeden bakması sebebiyle, partililer "Dolmabahçe'ye karşı Karaköy" yorumlarını da yapmaya başladı. Tahsin Tarhan'a ait binanın açılışının mart ayının ilk haftasında yapılacağı öğrenildi. (BCK)gerçekgündem

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com