CHP'li başkandan iddialı sözler!

CHP'li başkandan iddialı sözler!
"Üç günlük bir üye gelir, 40 yıllık CHP'linin yapamadığını yapar. Biz CHP'de değişimi ve dönüşümü yaratacağız"

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, 2. Bölge Belediye Başkan Aday Adayları ile basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda yer yer sert ifadeler kullanan Salıcı konuşmasına "İstanbul'da seçimini ben yöneteceğim. Ankara'ya kapora yatıranların kaporası yandı. Seçimi kiminle kazanacağımı biliyorum" diyerek başladı.

 
2. Bölge (Beşiktaş - Sarıyer çevresi) başkan aday adaylarına seslenen Salıcı, "Üç günlük bir üye gelir, 40 yıllık CHP'linin yapamadığını yapar. Biz CHP'de değişimi ve dönüşümü yaratacağız" diyerek İstanbul'da yenilik sinyalleri verdi.
 
Görevden alınacağı yönünde dedikodular çıktığını belirten CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı "Gördüğünüz gibi buradayım, görevden alınacağım söyleniyordu. Alınmadım. İstanbul seçimini ben yöneteceğim. Seçimi kiminle kazanacağımı biliyorum" dedi.
 
İstanbul'da AKP ile aradaki farkın on puana indiğini söyleyen Salıcı, "Seçimi kiminle kazanacağımı siz anladınız, siz o ismi biliyorsunuz'' ifadesini kullandı.  Salıcı'nın henüz CHP üyesi olmayan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü işaret ettiği ifade edildi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com