CHP'li gençler adayların arkasında

CHP'li gençler adayların arkasında
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Atakan Can Narin, partileri tarafından açıklanan belediye başkan adaylarının yanında olacaklarını ve CHP iktidarı için azimle çalışacaklarını kaydetti.

Yazılı açıklama yapan Narin, kentte dün cereyan eden adaylık kriziyle alakalı, il gençlik örgütleri olarak olaylarla bağlantılarının bulunmadığını belirtti. Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferleri olarak siyasette profesyonelliği savunan gençler olduklarını aktaran Narin, açıklamasında, “Partimize zarar verecek her türlü olguya karşı olduğumuzu belirtiyoruz. Süreç itibari ile belirlenmiş olan adaylarımız bizler için artık birer belediye başkanıdır. Bu düşünce doğrultusunda yapacağımız çalışmalarda tüm partililerimiz ile kol kola, omuz omuza yürümek bize onur verecektir. Bizler aday adaylığı sürecinde her adayımıza eşit mesafede ve yakınlıkta durduk. Genel merkezden gelen karar doğrulusunda adaylar belirlendi. Ve artık biz gençlerin bir dakika daha bekleme lüksü yoktur. Elimizden gelen her ne var ise CHP’nin Eskişehir’de iktidarı için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Narin, Odunpazarı’nın artık sosyal ve kültürel anlamda gelişmiş ve sosyal demokrasiyi savunan bir belediyecilik anlayışına ihtiyacı olduğunu da anlatarak, şöyle devam etti:

“Bu olgular ancak CHP ile gelecektir. Üniversite öğrencilerimizin sosyal ve kültürel anlamda yaşadığı eksiklikleri biliyoruz. Bu doğrultuda çalışmalar yapacağız. Sayın Belediye Başkan Adayımız Kazım Kurt ve parti örgütümüz ile beraber çıktığımız bu yolda dik duruşumuzu sergileyerek Odunpazarı ilçemizi sosyal demokrat belediyecilik anlayışına kavuşturacağız. Tepebaşı bölgemizde Başkanımız Ahmet Ataç ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen ile gelişen ve büyüyen Eskişehir’in devamını sağlamak için mücadelemize tüm hızımız ile devam edeceğiz. Diğer ilçelerimizdeki belediye başkan adaylarımız ile beraber zorlu bir yola çıkıyoruz. Dış ilçelerimizdeki gençlik örgütlerimizi bir an önce kurarak çalışmalarımızı hızlandıracağız. Gençler seçime hazır. Önce yerelde sonra genelde iktidarı gençler kuracak.” (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com