CHP'li Gençlerden Sonsuz Hizmet

CHP'li Gençlerden Sonsuz Hizmet
Bayramın son günü Esenyurtta yaşayan Pekesen ailesini ziyaret ederek, ailenin evini boyadı.

CHP İstanbul İl Gençlik Kolu yönetimi, bayramın son günü Esenyurtta yaşayan Pekesen ailesini ziyaret ederek, ailenin evini boyadı.

Maddi güçlük yaşayan 4 çocuklu ailenin evini ziyaret eden CHP İstanbul Gençlik Kolu yönetimi 4 saatlik çalışmanın ardından evin bazı tadilatlarının yanı sıra boyama işlerini yaptı. CHP İstanbul İl Gençlik Kolu Başkanı Selçuk Sarıyar, bu şekilde yardım faaliyetlerini her alanda sürdüreceklerini belirtirken, "Halkımız bize nerede ihtiyaç duyuyorsa bizler orada olmaya, onların dertleriyle dertlenmeye, sevinçlerini paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

Yoksulluğun kader olmadığını söyleyen Sarıyar, "Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu'nun da dediği gibi tek hedefimiz halkımıza hizmet etmek, derdine derman olmaktır. Biz halkın rantına değil dertlerine talibiz" şeklinde konuştu.

Pekesen ailesini annesi Sevim Pekesen ise "Bu bayram günü CHP'li gençler bize ikinci bir bayram sevinci daha yaşattılar. Allah hepsinden razı olsun, hepsine çok teşekkür ediyorum. Bu bayram günü hiç kimsenin yapmayacağını yaparak bizi çok mutlu ettiler" ifadesinde bulundu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com