CHP'li Gün: "Geniş tabanlı ittifak Kütahya'nın özlemidir"

CHP'li Gün: "Geniş tabanlı ittifak Kütahya'nın özlemidir"
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde MHP Kütahya MilletvekiliProf. Dr. Alim Işık’ın partisi tarafından Kütahya Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanmasının ardından Işık’a desteğin sürekli arttığı gözlendi.
Mustafa Arıgümüş | Simav

Işık’ın il merkezinde Asım Gündüz Caddesinde görkemli bir törenle açtığı seçim bürosu her gün kendisine destek veren vatandaşlarla dolarken, CHP Kütahya İl Başkanı Mehmet Akif Gün ve CHP Kütahya eski il başkanı ve milletvekili adaylarından Ruhşen Kumdalı da seçim bürosuna ziyarette bulunan isimler arasında dikkat çekti.
 
Bu ziyarette gazetecilerle de görüşen CHP Kütahya İl Başkanı Mehmet Akif Gün, 30 Mart günü yapılacak seçimlerin kendileri için de büyük önem taşıdığını söyledi. 

Kütahya halkının 11 yılı geçen AKP iktidarından ve AKP'li il belediyesinden beklediğini bulamadığını ifade eden Başkan Gün, “Kütahya’da tüm kesimleri kucaklayacak, bağrına basacak geniş tabanlı bir ittifak özlemi var. Bu vatandaşların da ortak bir beklentisidir. Sayın Kumdalı ve ben bunun için buradayız” dedi. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com