CHP'li Hurşit Güneş'ten Büyük Skandal!

CHP'li Hurşit Güneş'ten Büyük Skandal!
Kılıçdaroğlu'nun seçim beyannamesini bir programda değerlendiren Hurşit Güneş büyük bir skandala imza attı..

Daha önce 'Kürtler kucağımıza oturacak' diyerek tepkileri üzerine çeken CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş, bu kez diğerini gölgede bırakacak bir skandala daha imza attı.

Rotahaber internet sitesi skandalı gündeme getirdi.

Güneş, SKY Türk'te katıldığı programda 'CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim beyannemesini açıklama saatinin neden cuma saatine getirildiğinin sorulması üzerine Türk siyaset tarihine geçecek bir skandala imza attı.

İLK SKANDAL KILIÇDAROĞLU'NDAN

Kılıçdaroğlu, herkesin merakla beklediği chp seçim beyannamesinin cuma saatine denk getirdi. Ve budurum kısa sürede televizyon kanallarında ve sosyal paylaşım sitelerinde günün konusu haline geldi. Yapılan yorumlar da; CHP'nin hedef kitlesini cumaya gidenlerden seçmediği yönünde oldu. Hatta CHP'ye yakın kimi çevrelerce de 'millete yabancılaşmak' olarak yorumlandı.

Bu tartışmalar sürerken, Kılıçdaroğlu'nun vekili Hurşit Güneş devreye girdi ve liderinin hatasını düzelteyim derken kendisi yeni bir skandala neden oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş seçim beyannemesini değerlendirmek üzere SKY TÜRK'te katıldığı programda 'Seçim beyannamesinin neden cuma namazına denk getirildiği soruldu. İlk başta soruyu geçiştiren Güneş konuyu Kürt meselesiyle ilgili başka bir mevzuya getirdi ve soruyu geçiştirdi.

"CUMAYI KAZA YAPSINLAR"

Programın ilerleyen dakikalarında aynı konuyla ilgili izleyici mailinin sorulmasına sinirlenen Güneş büyük bir skandala imza atarak, 'Cumayı kaza etsinler' dedi. Bunun üzerine program bir an dondu kaldı. Birileri tarafından uyarılmış olmalı ki 'Biliyorum Cuma namazının kazası yok ama yine de kaza etsinler' diyerek gafını toparlamaya çalıştıysa da başarılı olamadı.

CHP'nin seçim beyannamesini açıklama saatini cuma saatine denk getirmesi 'halktan uzaklaşmak' olarak yorumlanmıştı. Şimdi Güneş'in devirdiği çamla CHP uzunca bir süre dillere düşeceğe benziyor.

Daha önce de 'Kürtler kucağımıza oturacak' diyerek eleştirileri üzerine çeken Güneş'in bu skandal cümlesi Türk siyaset tarihine geçecek gibi görünüyor.

İŞTE SİYASET TARİHİNE GEÇECEK O SKANDAL...

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com