CHP'li İnce, Fena Kıvırdı!

CHP'li İnce, Fena Kıvırdı!
CHP'nin Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Habertürk ekranlarında spiker Ece Üner'in sorduğu soruya cevap veremeyince Üner'e çattı. İşte o anlar...

Türban sorunu tartışmaları için canlı yayın bağlantısı kurulan İnce, konu dışı bir soru üzerine sinirlendi ve spiker Üner'e çattı.

Türbanda uzlaşma arayışları kapsamında AKP ile CHP arasındaki görüşmelere dair bilgi vermek için yayına bağlanan Muharrem İnce, 29 Ekim resepsiyonu üzerine gelen soruya kızınca programın sunucusuna patladı. Ece Üner'i zor durumda bırakan İnce 'Programa bağlanmadan önce sadece türban için AKP ile yaptığımız görüşmeleri soracağınızı söylemiştiniz.' diyerek tepki gösterdi. Üner, o görüşmede konuşulan konulardan biri olduğu için bu soruyu sorduğunu söylese de konuğunu ikna edemeyince canlı yayında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Üner, bir yanlış anlaşılma olduğunu söyleyerek durumu toparlamaya çalışırken İnce'nin tepkisi devam etti. İnce 'Baştan söylediğiniz sorular neyse onlara sadık kalmanız gerekir' dedi. Ece Üner, gerilimin tırmanmasına engel olmak için sorusunua geri çekerek yayına devam etti. Ancak bu sefer de İnce, ısrarla az önce kızdığı o soruyu cevaplamak istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com