CHP'li İnce'den Seçim Uyarısı: ”Kediler Yalova'ya Doğru Yola Çıktı!"

CHP'li İnce'den Seçim Uyarısı: ”Kediler Yalova'ya Doğru Yola Çıktı!"
Yalova'da seçim heyecanı sürüyor. AKP'nin itirazı üzerine iptal edilen Yalova seçimleri,1 Haziran'da tekrarlanacak. Yalova Milletvekili İnce ise "kedilerin trofaya girme ihtimaline karşı" fener yardımı istedi.

"KEDİLER YALOVA TRAFOLARINA DOĞRU YOLA ÇIKTI!"

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Twitter hesabından, 1 Haziran'da tekrarlanacak Yalova seçimleri için "şaibe" uyarısı yaptı. Üstü kapalı olarak, CHP'nin her türlü olasılığa hazırlıklı olduğunu vurgulayan İnce, Twitter'dan paylaştığı esprili mesaj ile oylara sonuna kadar sahip çıkacaklarını vurguladı. 

ince.jpg

İŞTE O MESAJ

@vekilince: 1- Yalova seçimlerine ilişkin nasıl yardım edebilirim diyenlere sesleniyorum: Kediler yola çıktılar, 1 Haziran günü trafolara girebilirler.

@vekilince: 2- Elektrikler kesilebilir, karanlıkta iş çevirebilirler, o nedenle yardım edelim diyenlerden 250 adet oy kullanma ve sayım salonlarını

@vekilince: 3- aydınlatacak fener talep ediyorum. Seçim gecesi bu fenerleri kullanacağız. Karanlıkta iş çevirmelerini engelleyeceğiz. 

İNCE'DEN 'MAKAM ARACI UYARISI'

İnce, ayrıca Yalova'da seçim takviminin de işlediğini hatırlattı. Kamu araçlarının, seçim çalışmalarında kullanılmaması kuralına, Yalova'ya gelen AKP'lilerin ve bürokratların uymadığını vurgulayarak, pazar günü Yalova'ya gidecek olan Başbakan Erdoğan'ın, aynı hataya düşmemesini istedi. 

(BEE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com