CHP'li Tekin'den Arınç'a ağır hakaret!

CHP'li Tekin'den Arınç'a ağır hakaret!
Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a sert bir dille yüklendi

Bülent Arınç'ın, muhalefete PKK-MİT konuşmalarına ilişkin verdiği cevaba CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin sert bir dille cevap verdi.

Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, “İnsanda biraz utanma olur, ağzından çıkanı kulağı duyar” diye yazılı bir açıklama yaptı ve “Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 'küçücük aklı' ile altından kalkamayacağı sözler söylemesin” şeklinde konuştu.

" 'ŞEREFSİZ, NAMUSSUZ KİM?' SORUSU HAKKIMIZ"

Ey Başbakan Yardımcısı Arınç, siz, “Biz terörist örgütle pazarlık yapacak namussuz şerefsizlerden değiliz” dediniz mi demediniz mi? Dediniz ve bu ispatlandı. Şimdi bizim peki şerefsiz, namussuz kim diye sorma hakkımız değil mi? Başbakan Yardımcısı bu söylediğini unutturmaya çalışarak yine, kendi ifadesiyle “küçücük aklını” büyük işlere sokmuş ve gazetecilere şunları söylemiş. “CHP lideri MİT-PKK görüşmesinin Başbakanlık ile PKK arasında olduğunu söylüyor. Bu büyük bir iftiradır. Bunu kabul etmek mümkün değil..."

HAKAN FİDAN-BAŞBAKAN İLİŞKİSİ

PKK ile görüşmeye katılan Hakan Fidan o dönem Başbakan'ın hem müsteşar yardımcısıdır, hem de görüşmeye Başbakanın özel temsilcisi olarak katılmıştır. O tarihte daha MİT müsteşarı değildir. Bu gerçek ortaya çıkmışken, Başbakan Yardımcısı nasıl olur da Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı'nın Başbakan ile bir ilişkisinin olmadığını söyleyebilir.

"AKP İSRAİL'İN EN İYİ AVUKAT !"

Gürsel Tekin füze kalkanıyla ilgili değerlendirmesinde de şu ifadelere yer verdi: "AKP'de Ömer Çelik bir açıklama yapmış. Çelik, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu İsrail'in avukatı olmakla suçlamış. Ömer Çelik eğer ciddiye alınmak isteniyorsa, önce İsrail Lobisi tarafından Başbakan'a verilen ve onunda”iade etmem de etmem” diye gururla taşıdığı “Davut Boynuzu” madalyasını izah etsin ayrıca, İsrail'i korumak için AKP'nin kurdurduğu füze kalkanının hesabın versin.. Bütün dünya biliyor ve görüyor ki İsrail dünyanın en iyi avukatlarını tutsa bile AKP'den ve bu Hükümetten daha iyi bir avukat bulamazdı.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com