CHP'li Tekin:"Kılıçdaroğlu'na Saldıran Tertip Peşindeydi!"

CHP'li Tekin:"Kılıçdaroğlu'na Saldıran Tertip Peşindeydi!"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin “Saldırgan TBMM’de provokasyon ve tertip peşindeydi, CHP-BDP çatışması yaratabilecek yere konuşlandı”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin MYK toplantısı devam ederken basın toplantısı yaptı. Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı konusunda önemli açıklamalarda bulundu. İşte açıklamanın satırbaşları...

KİM KULLANDI?

-“Saldırganın milletvekilleriyle, siyasilerle ilişkisinin olup olmadığını önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz”
 
-“Saldırganın annesi oğlunun kullanıldığını söylemiş, ifadeyi alanlar seni kim kullandı sorusunu bile saldırgana iletmemiştir”

YANINDA KİMLER VARDI?

-“Saldırgan ifadesinde şuradan bindim, şurada indim diyor. O güzergahtaki mobese sistemi incelense söylediği doğru mudur, değil midir, yalnız mıdır, yanında birileri var mıdır belli olur”

HANGİ SİYASETÇİLERLE GÖRÜŞMÜŞ?

-“TBMM’de, Anamuhalefet Liderine saldırmış bir sanığa ifadesi alınırken tanıdığın ya da görüştüğün milletvekili, siyasetçi var mı yok mu sorusunun sorulmaması önemli bir eksiklik….”
 
-“Saldırgan bir gün önce, ya da aynı gün kimlerle görüştü, kimlerle buluştu, buluştuğu insanlarla nerede oturdu? Bu soru sorulmamış.”

 ESRARI KİMDEN TEMİN ETMİŞ?

-“Kendisi 4 gün önce esrar aldığını ifade ediyor. Esrarı kimden nasıl temin ettiğini maalesef polis sormamıştır. Esrarı temin ettiği insanların bile gözaltına alınmaması şaşırtıcıdır.”
 
-“Saldırgana bir gün önce Facebook sayfasına Deniz Gezmiş’in resmini niye koydun sorusu sorulmamıştır” (BEE)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com