CHP'li Vekil Doğru Söylemiyor!

CHP'li Vekil Doğru Söylemiyor!
Türkiye'nin konuştuğu İklim Bayraktar Teke Tek canlı yayınındaydı..

Önce CHP'li Muammer İnce tarafından taciz edildiğini iddia eden Odatv muhabiri İklim Bayraktar daha sonra da Deniz Baykal tarafından da tacize uğradığını iddia etmişti.

Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programına konuk olan İklim Bayraktar, gazeteciliği sırasında da tacize uğradığını iddia etti. Sansasyon yaratma derdinde olmadığını belirten Bayraktar, 'Eğer gündem yaratmak zorunda kalsaydım Cem Uzan'ların en yakınında olup TMSF sürecini çok yakından bilen biri olarak bir sürü gündem bulurdum' dedi.

İşte Bayraktar'ın açıklamalarının satır başları

Muharrem İnce beni taciz etmedi. Böyle bir şeyler yok. Bu hiç gündeme gelmedi. Şifahen bazı konularda bana bilgi verdi haber konusunda. Benim hemşehrim olur kendisi. Ne zaman ki Odatv'de yazmaya başladım sonra kendisiyle konuştum. CHP kurultayını takip ederken Muammer İnce'yi Odatv aracılığıyla tanıdım. Kendisinin haber içerikli videosu vardı. Özel olarak sadece bir kere kendisini ziyaret ettim, röportaj yaptım ve yayınlandı.

Muammer İnce'nin içip içip kapıma dayandığı iddiasını Akşam Gazetesi'nde okudum herkes gibi. Evet bir takım haberlerle ilgili görüşmelerim oldu.

Daha önce de bana kendisince üç tane önemli olan haberi verdi. Bana verilen her haberi yayınlasaydım bugün bana sorular sormazdınız. Muammer Bey, beni bir gece aradı. sizinle görüşmem gerek dedi. Eve gelin dedim. Olmaz dedi. Alkollüydü, kendi şahsi aracıyla geldi. Kapımın önüne kadar geldi. Sitemde de kameralar var. Gitsinler güvenliğe söylesinler. Aracında yaklaşık yarım saat konuştuk. Alkollüydü. MYK toplantısında Kılıçdaroğlu'nun sözlerinin kendisini üzdüğünü ve Kılıçdaroğlu'nun sözlerini haber yap dedi. Ben böyle haber yapmam dedim. Bu haberi yapmadım çünkü şifahen bilgi vardı. CHP'yi yaralayan bir haberi CHP'li vekilin ağzından yapmak istemedim. Ben bunları Soner Bey'e anlattım. Muammer Bey'in ben sadece AKP'li birisi için bilgi verdim Kılıçdaroğlu ile ilgili bilgi vermedim diye söyledi. Ama doğru söylemiyor. Kılıçdaroğlu'nun ana dil ve anadilde eğitimle ilgili CHP'nin yeni tavrıyla ilgili görüş değişkliği olduğunu belirtmişlerdi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com