CHP'li vekil TBMM'ye Atatürk tişörtüyle geldi!

CHP'li vekil TBMM'ye Atatürk tişörtüyle geldi!
CHP'li kadın vekil Atatürk tişörtüyle geldi, tartışma çıktı.
AKP'li 4 kadın milletvekilin başörtüsü ile geldiği Meclis Genel Kurul Salonu'na CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Atatürk tişörtüyle geldi. CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, türban tartışmasının yaşandığı Meclis Genel Kurulu'na Atatürk resimli Türk bayrağı taşıyan tişörtle katıldı.
 
BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, Genel Kurul'da "O tekçi, ırkçı, ayrımcı antla ilgili gidip dava açmak faşizmdir, ırkçılıktır. Bunu Kürt çocuklarına uygulayan bütün anlayış ayrımcı ve tekçidir" diyince  Dilek Akagün Yılmaz "Sizin kongrelerinizde söylediğiniz PKK marşı ne oluyor? Asıl ırkçı sizsiniz" diye bağırdı. Sakık'ın "Asıl ırkçı sensin! Her tarafından senin ırkçılık ve faşizm akıyor. Vallahi seni bütün Türkiye halkı da tanıyor" sözlerine karşılık Yılmaz, "Siz asıl kendi ırkçılığınızı örtmek için bunları söylüyorsunuz. Siz bağımsız milletvekili değilsiniz, PKK'nın vesayeti altındasınız" dedi.
 
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Meclis Genel Kurul Salonu'nda ceketini çıkardı, Atatürk tişörtüyle oturuyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com