CHP'li vekilden Sarıgül bombası!

CHP'li vekilden Sarıgül bombası!
CHP Genel Başkan Yardımcısı'ndan Mustafa Sarıgül bombası!
Uzun süredir CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı söylenen Mustafa Sarıgül hakkında konuşan CHP’nin örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin somut açıklamlarda bulundu.
 
İstanbul Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye geçmesi konusunda aralarında kendisinin de bulunduğu bir grupla Sarıgül ile uzun süredir görüştüklerini dile getiren Keskin yakın zamanda Sarıgül'ün CHP'ye geçeceğini söyledi.
 
CHP’nin örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin "Kendisi baştan beri CHP’ye sempati duyuyordu. CHP kültürünü almış, çalışmış, yerel yönetimlerde ciddi ve başarılı örnekler sergilemiş bu arkadaşımızın CHP’ye gelip partimizin mensubu olmasını arzuluyorduk. Öyle sanıyorum ki önümüzdeki günlerde Sarıgül CHP’ye kaydolacaktır. Parti Meclisi ve Merkez Yönetim Kurulu uygun görürse yerel seçimlere girecektir. Kendisi de başvurabilir. Başka formüller de üretilebilir. tüzüğün farklı yorumları var. Hukuk kurallarının getirdiği engeller aşılabilir. Önemli olan görüş ve anlayış birliğine varılması. O birlik de sağlanmış durumda." ifadelerini kullandı. (BCE)
 
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com