CHP'li Yöneticilerin Suç Dosyası!

CHP'li Yöneticilerin Suç Dosyası!
Güney ve Kaya'yı ziyaret eden, BDP ile ittifak sinyali veren CHP yönetiminde kriminal yöneticiler var. Köse yazarlığını kullanarak sevgilisini önemli bir partiye yönetici yapan gazeteci kim?..

CHP seçmeninin, “Eksen kayması” kuşkusu ilk olarak Kılıçdaroğlu'nun, “Yeni CHP” sözleri ile başladı. Kılıçdaroğlu, tabandaki bu tereddütleri, “Yeni yönetimi kastettim” diyerek püskürttü. Kılıçdaroğlu'nun sözleriyle rahatlayan CHP'liler, genel sekreter Süheyl Batum'un BDP ziyareti ve bu ziyarette, seçimlerde BDP ile iş birliği yapabilecekleri anlamına gelen sözleriyle yeniden sarsıldılar. CHP tabanı üzerindeki şaşkınlığı atamadan bu sefer de CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Yılmaz Güney ve Ahmet Kaya'yı Paris'te ziyaret etmesiyle şoka girdiler. Bu şoktu, çünkü; Devleti kuran partinin liderinin ziyaret ettiği Yılmaz Güney, devletin hakimini vuran isimdi. Kılıçdaroğlu'nun ziyaret ettiği diğer isim de, Türkiye Cumhuriyeti'nin bir bölgesinde bağımsız devlet kurmak için devletle yıllardır savaşan bir örgütün sempatizanı olan Ahmet Kaya'ydı. Ve o Ahmet Kaya ki, Yılmaz Güney kadar kurnaz olmadığı için fena halde suçüstü yakalanmış, halen youtube'da kaydı olan, “Vallahi Apo'yu özledim” sözlerini PKK bayrakları eşliğinde söyleyen ve yine Paris'te konser verdiği salonun kapısına, “Türkler ve köpekler giremez” tabelasını astırmıştı. Ahmet Kaya hakkında, “Vatana ihanet suçlamasıyla” 3 yıl 9 ay hapis cezası verilmişti.

Paradoksun şiddetine bakar mısınız lütfen?

Devlet kuran parti, devleti yıkmak isteyen örgütlerin sempatizanlarını mezarlarına kadar giderek ziyaret ediyor. Üstelik, genel başkan seviyesinde…

Sevgili Kılıçdaroğlu'nun, “BDP ile ittifakı düşünmüyoruz” sözlerinin üzerinden 48 saat geçmeden CHP Genel Başkan Yardımcısı Mesut Değer'in şu sözü ajanslara düştü, “Tabanımız BDP ile ittifaka sıcak bakıyor!..”

Size şimdi aktaracağım bilgiler ne yazık ki, en az yukarıda arzetmeye çalıştığım bilgiler kadar vahim ve sarsıcı olacak.

AÇIKLIYORUM;

CHP'nin en üst düzey yönetimi olan PM'sinde, hatta genel başkan yardımcılığı koltuğunda oturan bir çok isim kriminal suçlara bulaşmış.

Hele bir tanesi var ki; akıllara ziyan bir suç…

CHP'nin bir PM üyesine 2009/71898 tarih ve sayı ile Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından bir süre önce, “ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI” suçundan soruşturma açılmış.

Bir başka yöneticisi ağır cezada, “EVRAKTA SAHTECİLİK SUÇUNDAN” hüküm giymiş.

Bir başka tepe yöneticisi, “YASADIŞI TKPLM ÖRGÜTÜNE ÜYELİK SUÇUNDAN” 4 yıl 2 ay hüküm giymiş ve içeride toplam 21 ay yatmış.

CHP'nin bir başka tepe yöneticisi hakkında, “BORSADA MANİPÜLASYON YAPMAK SUÇUNDAN” toplam 6 dava açılmış.

Yer darlığından bir kısmını yazdığım bu kriminal isimler hala CHP'de en üst düzeyde görev yapıyorlar. Yazdıklarıma itirazı olan CHP yöneticileri varsa, ben buradayım!

Vatandaş nasıl olsa bu kriminal isimlerden haberi yok diye, siz tutun bu sefer de, CHP'yi ekseninden kaydırın, hatta köklerinden koparın!

Gürsel Tekin, Ahmet Kaya ve Yılmaz Güney'i kastederek, “Onlar ölü” diyor. Eh, insani yanı olan bir söz bu. Hadi bu sözün samimiyetine inandık diyelim; İyi de, siz, “PKK bizim şahımızdır” diyen partinin dirisini de ziyaret ediyor ve ittifaka göz kırpıyorsunuz!

“Kaya ve Güney ölü..” sözünün de açıklanmaya muhtaç unsurları var…

Ölünce her şey biter mi sayın Tekin? Ziyaret, o şahsın fikirlerinedir. Evet, Ahmet Kaya ve Yılmaz Güney öldüler ama Atatürk ölmedi, halen yaşıyor.

Sahi, sizce de öyle değil mi sayın Tekin?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com