CHP'liler İzmir'de Birbirine Düştü, Afişler Yırtılıyor!

CHP'liler İzmir'de Birbirine Düştü, Afişler Yırtılıyor!
Bugüne kadar sayısız iddia ve şaibe ile gündeme gelen CHP'li Bayraklı Belediye Başkanlığı, bu kez de bir ilke imza attı.

İzmir'in CHP'li Bayraklı Belediye Başkanlığı skandala doymuyor. Bugüne kadar sayısız iddia ve şaibe ile gündeme gelen Bayraklı Belediye Başkanlığı, bu kez de bir ilke imza attı.

CHP Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, CHP'den aday adayı olan Pınar Susmuş'un afişini yırttırıyor. Şimdi izleyeceğiniz video CHP içerisindeki seçim çekişmesini ortaya çıkarıyor.

CHP'Lİ ADAY'IN AFİŞİNİ YIRTTILAR

CHP'li Bayraklı Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürü Gürsel Doğru, CHP 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Avukat Pınar Susmuş'un afişini yırttırıyor.

Afişin üzerinde Atamıza ve Şehitlerimize saygı mesajı yer alıyor. Zabıtalar ilk CHP amblemini yırtıyor. Emrin Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ tarafından verildiği iddia ediliyor.

CHP'Lİ BAŞKAN İZMİR'DE CHP'Yİ BİTİRECEK

2009 Yerel Seçimleri'nden sonra göreve gelen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın çalışanları ile de başı dertte.

Hergün çalışanları ile başı derde giren Hasan Karabağ ve belediye yönetimi hakkında çalışanların ortaya attıkları iddialar bitecek gibi değil.

İşten atılan işçiler ve eski belediye bürokratlarının anlattıkları CHP Genel Merkezi'nin moralini bozacak nitelikte.

Çünkü Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın olaysız günü geçmiyor. Seçim öncesi verilen sözlerin tutulmadığını söyleyen Bayraklı sakinleri Başkan Karabağ'a saldırıyor, taşa tutuyor, arabasını yumrukluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com