CHP'nin adayı Sarıgül mü?

CHP'nin adayı Sarıgül mü?
CHP'li Gürsel Tekin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen Sarıgül'le ilgili sorulara cevap verdi.
CHP'nin, önümüzdeki yerel seçimlerdeki en büyük hedefi İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni almak. Hem Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hem diğer parti yöneticileri her fırsatta İstanbul'u alacaklarını söylüyor.
 
RAKİBİMİZ BAŞBAKAN
 
Vatan Gazetesi'nden Kıvanç El'e konuşan Gürsel Tekin, “İlçe ilçe tüm analizler yapıldı. İşin sırrı sorunlara talip olmakta. İstanbul’da herkesin tapu problemlerini çözeceğiz. Rakibimiz Başbakan” diye konuştu.
 
CHP'NİN ADAYI SARIGÜL MÜ
 
Şişli Belediye Başkanı SArıgül'ün CHP'nin İstanbul adayı olduğu yönündeki iddialara da cevap veren Tekin, şöyle konuştu:
 
‘Sarıgül 573 kez sorulmuş’ Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye gelip gelmeyeceği konusunda Tekin, şöyle konuştu: 

“Araştırma yaptırdım. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’na bu soru 573 kez sorulmuş. Kılıçdaroğlu da 573 kez ‘Buyursun gelsin’ demiş. Hala daha soruyorlar. İki gün önce programa çıktı yine soruldu. Sayın Kılıçdaroğlu daha ne desin? Mustafa Sarıgül gelir de adayımız olursa, ben onun için de aynı Kılıçdaroğlu için olduğu gibi sonuna kadar çalışırım. Aday kim olursa olsun çalışırım. İstanbul’u alacağız. Ali de Veli de aday olsa aynı çalışacağız. CHP’nin adayı kim olduysa yanındayım. CHP’nin kriteri kiminle İstanbul’u alacağıdır. Kime inanıyorsak onunla yola devam edilir. Ahmet olur Mustafa olur, Gürsel olur fark etmez.”  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com