CHP'nin İstanbul adayında flaş gelişme!

CHP'nin İstanbul adayında flaş gelişme!
İstanbul'daki Karadenizliler CHP'nin İstanbul adayı olarak o ismi istiyor!
2014 yerel seçimlerine uzunca bir süre olmasına rağmen Ankara Kulislerinde hareketli saatler yaşanıyor. CHP'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için birçok ismin adı ön plana çıkıyor. Bu isimlerin hepsi birbirinden yetenekli siyasetçiler. CHP Genel Merkezi'nin bu adaylar arasında seçim yapması zor olacak gibi gözüküyor.
 
 
CHP'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kulislerde yüksek sesle konuşulan isimler ise şöyle: Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile adaylığa sıcak bakan CHP grup başkanvekilleri Muharrem İnce ve Akif Hamzaçebi. 
 
 
Bu isimlerin yanına başarılı bir siyasetçi ismi de eklendi. Samsun milletvekili CHP Sözcüsü Haluk Koç.
 
İstanbul'daki Karadenizliler sosyal medyada harekete geçerek Haluk Koç'un İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olması için kampanya başlattı. ‘halukkoçudestekliyorum’ isimli bir mail grubu kuran Karadenizliler, internet üzerinden destek çağrısı yaptı.
 
Gönderilen mailde  "Bizler İstanbul’da Karadenizliler olarak Koç’u destekleme kararı aldık. Karadenizlilerin çok olduğu İstanbul’da AK Parti tabanından ve diğer parti tabanlarına hükmedecek sevilen bir kişiliktir. Adı yolsuzluğa karışmamıştır" ifadeleri yer aldı! (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com