CHP'nin Örgüte Gönderdiği CD'lerden Ne Çıktı?

CHP'nin Örgüte Gönderdiği CD'lerden Ne Çıktı?
Cumhuriyet Halk Partisi, yolsuzluk operasyonu sonrasında ortaya çıkan ses kayıtlarını, yerel seçim malzemesi olarak kullanacak.

Burcu Evren Oral | SANSURSUZHABER.COM

Cumhuriyet Halk Partisi, yolsuzluk operasyonu sonrasında ortaya çıkan ses kayıtlarını, yerel seçim malzemesi olarak kullanacak. Aralarında Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal'e ait olduğu iddia edilen telefon kaydının da yer aldığı görüşmeler, Cd'lere kopyalanarak , örgüte gönderildi.

"ALO BABACIĞIM...", "OĞLUM NE KADAR PARA VAR?"

Türkiye genelindeki CHP örgütleri, İzmir'deki villa yolsuzluğu, Sabah- Atv satışı için para havuzu oluşturulduğuna dair kayıtların, AKP ile iş yapan müteahhitlerin diyaloglarının ve  Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler'in , oğluna 'evde ne kadar parası olduğunu sorduğu' konuşmaların da içinde olduğu Cd'leri, seçim çalışmalarında kullanacak.

Bu kayıtlar parti örgütlerinin içine ya da önüne kurulan ekranlardan, halka günboyu dinletilecek.

PARA SAYMA MAKİNESİ VE AYAKKABI KUTUSU DA UNUTULMADI!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 1 Mart Cumartesi günü Çanakkale ile başlayacak ve 53 ili kapsayacak olan mitinglerinde de yolsuzluk operasyonu ile özdeşleşmiş fotoğrafların kullanılması bekleniyor. CHP yöneticileri, miting alanlarındaki ekranlarda para sayma makinaları, kasalar, ayakkabı kutuları gibi operasyon sırasında basına yansımış fotoğrafları göstererek, izleyenler üzerinde etki bırakmak için çalışma yapıyor.

SEÇİM ŞARKISI YERİNE, SES KAYDI...

Ses kayıtlarının da, miting alanlarında çalınan seçim şarkıları gibi, hoparlörlerden halka dinletilebileceği belirtiliyor.

ÖZEL | SANSURSUZHABER.COM

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com