CHP'nin Yeni Şarkısı Işılak'tan Çalıntı mı?

CHP'nin Yeni Şarkısı Işılak'tan Çalıntı mı?
CHP'nin Onur Akın tarafından bestelenen seçim için şarkısının 'çalıntı' olduğu iddia edildi. Şarkının AK Parti için Uğur Işılak'ın bestelediği 'Herşey Türkiye İçin' parçasının müziğiyle aynı olduğu belirtiliyor..

Önceki günlerde CHP Seçim Koordinasyon Binası'nda düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan şarkıyı Onur Akın'ın bestelediği 'Ak dediler Kara çıktı' basına dinletildi.

Kemal Kılıçdaroğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, kendisiyle ilgili böyle bir şarkının yapılmasının onur verici ve olağanüstü olduğunu belirtti.

Buraya kadar herşey normaldi ama Uğur Işılak facebook sayfasına hayranları ve okurları şarkının melodisinin "tanıdık" olduğunu iletti ve çalıntı olduğu idda edildi.

Uğur Işılak'ın Ak Parti'nin 2007'de seçim şarkısı olarak kullandığı "Herşey Türkiye İçin" isimli parçasıyla oldukça (!) benzerlik gösteren Kılıçdaroğlu'nun seçim şarkısı, daha meydanlara inmeden çalıntı iddiasıyla adından söz ettirecek.

Yine Onur Akın'ın yerel seçimlerde Kılıçdaroğlu için yazdığı 'Kılıçdaroğlu' şarkısının da Ahmet Kaya'nın 'Kadınlar' şarkısından çalıntı olduğu iddia edilmişti.

Dinleyin siz karar verin:

UĞUR IŞILAK'IN 'HERŞEY TÜRKİYE İÇİN' ŞARKISI

BU DA ONUR AKININ 'AK DEDİLER KARA ÇIKTI' ŞARKISI

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com