CHP'nin Yeni Sloganı!

CHP'nin Yeni Sloganı!
CHP Genel Sekreteri Süheyl Batum'dan, CHP il başkanlarına slogan genelgesi. İşte CHP'nin yeni sloganı...

CHP Genel Sekreteri Süheyl Batum, CHP ilbaşkanlarına genelge göndererek "Tek Başına İktidar" sloganıyla hazırlanacakları 2011 milletvekili genel seçimlerinde çalışacak gönüllülerin 24Kasıma kadar kayıt edilmesini istedi.

CHP İletişim Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre, Batum, ilbaşkanlarına Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu adına imzalayarak gönderdiğigenelgede, bugün için Türkiye'nin CHP iktidarına her zamankinden daha fazlagereksinimi olduğunu belirtti.

Partinin Haziran 2011'de yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerine"Tek Başına İktidar" sloganıyla hazırlandığını ifade eden Batum, bu çerçevedeCHP Genel Merkezinde yürütülen çalışmalar kadar yerel örgütlerin çalışmalarınında büyük önem kazandığını vurguladı. Batum, genelgede şunları kaydetti:"Önümüzdeki seçimlerin sonucunda elde edeceğimiz başarı, sadece GenelMerkezin veya yerel örgütlerin yapacağı çalışmalarla değil, topyekunyürüteceğimiz bir seferberliğe bağlı olacaktır.

Bu süreçte karşılıklı iletişim, eğitim, talimat verme, talimatlarınyerine getirilmesi, aksayan noktalarda gerekli önlemlerin süratle alınması büyükönem arz etmektedir.Bu nedenle, daha başarılı bir seçim sonucu elde edebilmek için Haziran2011 seçimlerinde CHP'ye gönül vermiş olmakla beraber, tüm enerjisini seçimçalışmalarında harcamaya hazır olan üye ve gönüllülerimizin süratle tespitinekarar verilmiştir.

Bu seçim kampanyası döneminde bizimle omuz omuza görev yapacak üye vegönüllü partililerimizin 'www.chp.org.tr' adresinden gönüllü kayıtlarınıyapmaları gerekmektedir. Anılan adrese gönüllü kaydı yapanlar, görevlendirmeaçısından Genel Merkezin planlama çalışmalarının bir parçası olacaklardır.Konu üzerinde özenle durularak anılan çalışmaya ivedilikle başlanmasını,keyfiyetin örgütümüze duyurularak gönüllü kayıtlarının 24 Kasım 2010 saat 18.00'ekadar tamamlanmasını, yığılmaya neden olmaması için kayıtların son günebırakılmamasını rica ederim."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com