CHP'ye 3. şok!

CHP'ye 3. şok!
Yerel Seçimler öncesi CHP'ye komplo mı kuruluyor!
Geçtiğimiz hafta CHP'li İzmir Belediye Başkanı ve Aziz Kocaoğlu’nun ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın evlerine hırsız girmişti. Günaydın yaptığı açıklamada daha net olarak nelerin çalındığını bilmediğini ancak dosyaların karıştırıldığını ifade etmişti.
 
Tüm bu yaşananlarda sonra şimdi de CHP Tunceli milletvekili Kamer Genç'in Ankara'daki villasına hırsız girdi. Genç CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Tunceli ziyaretinde bulunuyordu. Bu yüzden evden tam olarak nelerin çalındığı bilinmezken emniyetten gelen bilgilere göre hırsısz eve camı kırarak girdi, tüm odaları karıştırdı, evden bir tane laptop, birel kamerası, çok sayıda ziynet eşyası ve yüklüce miktarda nakit avro çaldı.
 
CHP'li önemli kişilerin evlerine 10 gün içerisinde üçüncü kez hırsız girmesi akıllarda soru işareti bırakırken Genç şu açıklamayı yaptı:  "Süphelenirsem AKP’den şüphelenirim. Kimin yaptığını bilemem tabii, AKP’nin CHP içinde ortadan kaldırmak istediği ben varım. Bunu Meclis kürsüsünde de söylemiştim. Galiz küfürlerle bana hem milletvekilleri hem Erdoğan saldırıyor. Bir grup da Erdoğan’a ya da Abdullah Gül’e yaranmak için böyle bir şey yapmış olabilir" (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com