CHP’ye Fransa’dan sürpriz davet

CHP’ye Fransa’dan sürpriz davet
Yerel seçimler için çalışmalara başlayan CHP’ye Fransa’dan sürpriz bir davet geldi. 2012’de Cumhurbaşkanlığını kazanan ve son yıllarda ciddi seçim başarılarına imza atan Fransa Sosyalist Partisi, CHP’yi Fransa’ya davet etti.

Ziyaret sırasında CHP heyetine Sosyalist Parti’nin yerel yönetim çalışmaları hakkında bilgi verilecek.
 
CHP heyeti, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın seçim zaferinde büyük payı olan seçim çalışmalarının başındaki isim Stephane Fouks ile de bir araya gelecek.
 
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın başkanlığındaki 17 CHP’li belediye başkanının aralarında bulunduğu heyet yarın Fransa’ya gidecek.
 
İki günlük ziyaret sırasında CHP heyeti, Fransa Sosyalist Partisi üyeleriyle buluşacak. CHP heyetine yerel yönetim çalışmaları, Sosyalist Parti’nin seçim çalışmaları, iletişim kampanyaları hakkında bilgi verilecek.
 
Günaydın, Vatan’a “İki günlük toplantılarda analizler yapılacak. İşbirliği alanları değerlendirilecek. İyi uygulamalar ele alınacak. Seçimlerle ilgili değerlendirmeler yapılacak” dedi.
 
Günaydın başkanlığındaki CHP heyetinde Antalya, Mersin, Muğla, Aydın, İzmir büyükşehir belediye başkanları ile Beşiktaş, Karşıyaka, Yenimahalle, Kadıköy gibi büyük ilçelerin belediye başkanları da eşlik edecek.
 
CHP’liler ilk gün, yani yarın Devlet Reformu, Yerelleşme ve Kamu Hizmeti Bakanı Marylise Lebranchu, Toulouse Belediye Başkanı Pierre Cohen, Strasburg Belediye Başkanı Roland Ries, Paris Belediyesi Başkan Yardımcısı Pierre Schapira ile bir araya gelerek, yerel yönetim çalışmaları konusunda bilgi alınacak.
 
CHP heyetine 2. gün “Yerel seçimlere yönelik iletişim kampanyaları” konusunda seminer verilecek. Semineri Fransa Cumhurbaşkanı Hollande’ın seçim kampanyasını yürüten HAVAS İletişim Şirketi Başkan Yardımcısı Stephane Fouks verecek. CHP’liler son yıllarda seçimlerde dikkat çeken başarılara imza atan Sosyalist Parti’nin “Seçimlerden ve Kamuoyu Yoklamalarından Sorumlu” sekreteri François Kalfon ile de bir araya gelecek. Toplantılarda yerel seçimler sürecindeki iletişim stratejilere ele alınacak. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com