CHP'ye kızdı salonu terk etti!

CHP'ye kızdı salonu terk etti!
Eskişehir'de düzenlenen bir toplantıda AKP'liler ile CHP'liler arasında gerginlik...

Eskişehir'de bir otelde düzenlenen "2020 Sağlık Politikaları ve Yerel Seviyede Sağlığın Yönetimi" toplantısında AKP ve CHP'liler arasında gerginlik yaşandı. SAKP'li Derince İlçesi Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Yılmaz Büyükerşen'in uzun konuştuğunu iddia ederek, konuşmasını tamamlamasını istemesi üzerine yükselen tansiyon, Büyükerşen'in salonu terk etmesiyle sürdü.

BÜYÜKERŞEN SALONU TERK ETTİ

Kocaeli'nin Derince İlçesi Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in uzun konuştuğunu iddia ederek, konuşmasını tamamlamasını istedi. Bunun üzerine konuşmasını bitiren Büyükerşen, daha sonraki oturuma katılmadı. Tepebaşı Belediyesi Meclis üyeleri de Alemdar'ı özür dilemeye davet etti. Alemdar ise özür dilemeyeceğini ifade etti.

Konuşmaların ardından Denizli, Antalya, Muğla, Altınova ve Derince Belediyelerine yürüttükleri projeler nedeniyle ödül verildi.

Etkinliğe, CHP Milletvekili Kazım Kurt, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı ilçe Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Liverpool eski Belediye Başkanı Ron Gould ile birlik üyesi kentlerin ve ilçelerin yöneticileri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com