CHP'ye şok üstüne şok!

CHP'ye şok üstüne şok!
CHP'li bazı milletvekillerinin ev ve işyerlerine operasyon yapılıyor!
CHP'de operasyon yapmak isteyen karanlık eller harekete geçti. Bir ay içerisinde CHP'li 4 vekilin ev ve iş yerlerine hırsızlık girişiminde bulunuldu. Bugünde CHP Ankara milletvekili Sinan Aygün'ün ofisine hırsızlık girişiminde bulunulduğu öğrenildi.

Aygün olayı Cumhuriyet Gazetesi'nden Ayşe Sayın'a anlattı. Aygün "Para çalınmış ama ortada cep telefonları, bilgisayar iPad (tablet bilgisayar) var, onlara hiç dokunulmamış, bu da ilginç, ne diyeceğimi bilemiyorum" dedi. Bazı evrakların karıştırıldığını belirten Aygün kasadan 4 bin lira dolayında para çalındığını söyledi.
 
Akıllara 2011 yılında MHP'li vekillere kurulan kaset komlosu geldi. Yerel Seçimlerden önce CHP'de operasyon mu yapılmak isteniyor sorusu Ankara kulislerinde yankılanmaya başladı.
 
Evine hırsız giren CHP Tunceli milletvekili Kamer Genç  de  "AKP'den şüphelenirim, AKP'nin beni istemediğini herkes biliyor" şeklinde konuşmuştu.
 
Bugünde CHP İstanbul Maltepe ilçe başkanlığında 'böcek' diye adlandırılan dinleme cihazı bulundu!
 
1 Ay içerisinde evine ya da işyerine hırsız giren CHP'lilerin isimleri ise şöyle:
 
CHP Ankara Sinan Aygün, CHP Ankara milletvekili CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, CHP'li İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP Tunceli milletvekili Kamer Genç (BCE)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ünlü ressamdan yürek hoplatan pozlar!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com