CHP'ye sürpriz bir isim katılıyor

CHP'ye sürpriz bir isim katılıyor
Eski Has Parti Genel Başkan Yardımcısı CHP'ye katılıyor

Kapatılan Has Parti'nin Genel Başkan Yardımcılığını yapan, aynı zamanda Çapa Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeki Kılıçaslan CHP'ye katılacağını açıkladı.

Has Partili bir grup arkadaşıyla geçtiğimiz gün CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Kılıçaslan burada CHP'ye katılma kararını açıkladı. CHP ilçe Başkanı Mehmet Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet eden Prof. Dr. Kılıçaslan;

“Biz CHP'ye katılırken farklılıklarımızla bu partinin içinde temsil edilebileceğimizi, siyasetin ve partilerin değişim ve dönüşümüne bu platformda katkı sağlayabileceğimizi düşündük. Türkiye yeni bir döneme girdi. Bu yeni dönemin özellikleri CHP'de de kendini göstermeli. Katılımımızın anlamı bu olabilir. Kendi fikrimizle, farklılığımızla CHP içinde var olabilirsek, bu yeni döneme biz de kendi bakış açımızı yansıtabiliriz." dedi.

Ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden  İlçe Başkanı Polat, Prof. Dr. Kılıçaslan'ı önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek olan toplantılarda konuşmacı olarak görmek istediklerini belirtti. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com