"Ciddi endişelerimiz vardı"

"Ciddi endişelerimiz vardı"
Fenerbahçe Ülker Antrenörü Neven Spahija, Olin Edirne maçı sonrası konuştu.

Beko Basketbol Ligi 25. Haftasında Edirne deplasmanından galibiyetle dönen Fenerbahçe Ülker Antrenörü Neven Spahija maç sonrası düzenlenen basın toplantısında çok ciddi endişelerle geldikleri Edirne'den böylesi bir farkı beklemediklerini belirterek şunları dile getirdi;

“Birinci dakikadan son dakikaya kadar gösterdiğimiz performanstan çok memnunum. Hem hücum hem savunma, sahanın iki tarafını da iyi oynadık. Şunu açıkça söylemem lazım ki buraya gelirken ciddi endişelerimiz vardı. Çünkü iki kısa oyuncumuzun daha saktlığından dolayı ciddi sıkıntılar yaşamıştık. Oyuncularım çok iyi direnç gösterdiler. Özellikle genç oyuncumuz Erbil Eroğlu 23 dakika oynadı ve iyi reaksiyon gösterdi. Hem Fenerbahçe kulübü olarak hem de ben kişisel olarak Olin Edirne'nin oyun kurucusu Chris Wright'ın hastalığına ciddi şekilde üzüldük. Sahalara çok çabuk  döneceğini umut ediyorum. Ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

Salondaki atmosferi nasıl buldunuz sorusuna ise Neven Spahija; “Her zaman ki gibi çok güzeldi” yanıtını verdi.

“Koçun açıklamalarından çıkarsak bu kadar rahat ve farklı bir galibiyet beklemiyordu” sorusuna da “Hayır beklemiyordum. Dediğim gibi ciddi endişelerle gelmiştik. Hakan Demirel benchteydi ama omzunda sakatlığı vardı. Engin Atsür'ü buraya getirememiştik. Ömer Onan ve Marko Tomas'ı zaten biliyorsunuz. Buraya Roko, Emir ve Bojan gibi hazır 3 kısa oyuncuyla geldik. Ciddi endişelerimiz vardı ve farklı galibiyet beklemiyorduk. Burası bizim hiçin hep zor olmuştu.”

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com