Çift pilot olunca

Çift pilot olunca
Pilot çift önce uçtu, sonra evlendi.

Türk Hava Kurumu'na (THK) bağlı Türkkuşu Genel Müdürlüğü Etimesgut Uçuş Okulu'nun eğitmenleri Barış Özgür ile Neslihan Kaya, İzmir'de bulunan Selçuk-Efes Havaalanı'nda düzenlenen nikah töreni ile ömür boyu mutluluğa "evet" dedi. Nikahtan önce pilot çiftin içinde bulunduğu uçak, alçak uçuş yaparak konukları selamladı.

THK'na bağlı Türk Kuşu Genel Müdürlüğü'nün Ankara'da bulunan Etimesgut Uçuş Okulu'nda çalışan damat Barış Özgür ve gelin Neslihan Kaya, iki yıl aynı okulda eğitim gördükten sonra, üç yıl önce eğitmen olarak görev yapmaya başladı. İki genç, okul ve mesai arkadaşlıkları aşka dönüşünce evlenmeye karar verdi. Pilot çift, nikahlarını ise çok sevdikleri Selçuk İlçesi'nde havaalanında yapmak istedi. Gerekli izinlerin alınmasının ardından nikah için hazırlıklar tamamlandı.

Çift, nikahtan önce havaalanından, başka bir pilotun kullandığı uçağa binerek yarım saat Selçuk semalarında uçtu, ardından alçak uçuş yaparak konukları selamladı. Uçaktan inen çift, daha sonra, havaalanında aileleri, mesai arkadaşları ve öğrencilerinin de katıldığı nikah töreni ile dünyaevine girdi.(VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com