Çiftçiye Büyük Fırsat!

Çiftçiye Büyük Fırsat!
Vodafone'dan çiftçiye yıl boyu konuş hasat zamanı öde kampanyası...

Çiftçinin daima yanında' yer alan Vodafone, şimdi de Şekerbank işbirliği ile “Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Öde” kampanyasını hizmete sunuyor.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanarak, onları destekleyen en ileri mobil iletişim çözümlerini Türkiye'ye getiren Vodafone hizmetlerine devam ediyor.

FATURANIZI HASAT ZAMANI FAİZSİZ ÖDEYİN
Geçtiğimiz günlerde birinci yaşını kutlayan Vodafone Çiftçi Kulübü ile “çiftçinin daima yanında” yer alan Vodafone şimdi Türk çiftçisi için yepyeni bir kampanya başlatıyor. Vodafone ve Şekerbank işbirliği ile düzenlenen "Tüm yıl konuş, hasat zamanı öde" kampanyası ile Şekerbank'tan kredi kullanan tüm çiftçiler Vodafone cep telefonu faturalarını aylık olarak değil senede bir kere hasat zamanı ödeme imkânına kavuşuyor. 


Türkiye'de bankacılık ve GSM sektörlerinde bir ilk oluşturan kampanyanın tanıtımı için Vodafone ve Şekerbank ortak bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ ve Şekerbank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız katıldılar. 

TELEFON FATURASINI SIFIR FAİZLİ "ŞEKER GİBİ KREDİ" İLE ÖDEME OLANAĞI
"Tüm yıl konuş, hasat zamanı öde" kampanyasından yararlanmak isteyen çiftçilerin tek yapması gereken Vodafone telefon faturasını ödemek için Şekerbank'a otomatik ödeme talimatı vermek.
Kampanyaya katılan çiftçilerin telefon faturalarını yıl boyunca her ay Vodafone'a Şekerbank ödüyor. Çiftçiler ise ödenen ayların toplu faturasını, aldığı kredinin geri ödemesi için belirttiği hasat zamanında, yani yılda bir kere, üstelik faizsiz ödüyor. Bu hizmet, Şekerbank'ın çiftçilere önemli bir hizmeti olan Hasatkart alt yapısı üzerinden gerçekleşiyor. Böylece Vodafone, çiftçilere telefon faturalarını ödemek için Şekerbank'tan sıfır faizli kredi sağlamış oluyor.

"Vodafone, Türk tarımına nasıl hizmet ederim sorusundan yola çıktı"
Basın toplantısında bir konuşma yapan Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ Türkiye'nin tarımda daha verimli olması ve çiftçilerin desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak şunları söyledi:
"Vodafone Türkiye olarak, bu ihtiyaçtan hareket ettik ve 'Türk tarımına nasıl hizmet edebiliriz?' sorusunu kendimize yönelttik. Yanıtımız, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın da desteğiyle bir sosyal iş modeli olarak hayata geçirdiğimiz Vodafone Çiftçi Kulübü oldu. Bundan yaklaşık bir yıl önce bu programı sunduğumuzda çiftçilerimiz için mobil telekomünikasyonda verilen hizmetler hemen hemen hiç yoktu. Vodafone Türkiye olarak, hem ülkemizde hem de Vodafone'un faaliyet gösterdiği ülkeler arasında bir ilk olan bu projeye imza attık ve çiftçinin daima yanında yer alacağımız söyleyerek Vodafone Çiftçi Kulübü'nü hayata geçirdik.  Bu yolda öncülük ettiğimiz ve mobil iletişim hizmetlerinden azami şekilde faydalanmalarını sağlamak üzere attığımız bu adımdan çok memnunuz.

Vodafone, şimdi de Şekerbank işbirliği ile 'Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Öde' kampanyasını hizmete sunuyor. Çiftçilerimiz için hem bankacılık hem mobil iletişim sektöründe bir ilke imza atıyoruz. Çiftçilerimize desteğimiz devam edecek."

Şekerbank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız ise şunları söyledi:
“Türkiye genelinde bir buçuk milyona yakın üretene elini uzatan Şekerbank, Hasat Kart ile çiftçilerimize tarımsal ihtiyaçlarını çok uygun koşullarda vade farksız alıp, hasat zamanı ödeme imkânı sunuyor. Vodafone ile yaptığımız bu işbirliği kapsamında, Şekerbank, Hasat Kart altyapısı ile çiftçimizin aylık düzenli fatura ödemelerini onlar adına gerçekleştirecek. Çiftçimiz ise bu bedeli herhangi bir faiz ödemeden hasat zamanı bir defada ödeyebilecek. Böylece, dönemsel geliri olan çiftçimiz, aylık düzenli ödemelerini yaparken hiçbir sıkıntı çekmeyecek”.

Vodafone Çiftçi Kulübü 1 yaşında
Mobil iletişim teknolojinin imkânlarından yararlanarak Türk çiftçisinin ve yakınlarının hayatlarını kolaylaştırma hedefiyle yola çıkan Vodafone Çiftçi Kulübü geçtiğimiz günlerde 1 yaşına doldurdu.
Uygun fiyatlarla mobil iletişim imkânlarını Cep Çiftçi tarifeleriyle çiftçilerin hizmetine sunan Vodafone, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın yürürlüğe koymuş olduğu yeni yönetmelikler, düzenlemeler, haberler ve diğer bilgilendirme mesajlarını da çiftçilere aktardı. 10 bin TL'ye kadar ücretsiz kaza sigortası ile çiftçilere güvence sağlayan Vodafone Çiftçi Kulübü, 2434 Çiftçi Haber Paketi ile ürüne özel hava tahmini yorumları, ürüne özel hastalık ve zararlı uyarıları, tarımsal destekler gibi,  işlerini ilgilendiren tüm konularda çiftçileri bilgilendirdi.
Vodafone Çiftçi Kulübü 1 yıl içinde 21 ilde 700'den fazla beldede 50 bini aşkın çiftçiye yüz yüze, uygulamalı eğitimler verdi. Bu eğitimleri çiftçilere yaşadıkları yerlerde verebilmek için ekipler 40 bin kilometre yol yaparak, dünyanın etrafını dolaşacak kadar mesafe kat ettiler

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com