Cihaner'den işçilere destek

Cihaner'den işçilere destek
10 aydır maaş alamayın DEBA işçilerini ziyaret etti.

CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, üretimin durmasının ardından maaş ve tazminatlarını aylardır alamadıkları için eylem yapan Denizli Basma ve Boya Sanayi (DEBA) işçilerine destek verdi. Cihaner, partisinin ve milletvekillerinin sorunun çözümü için çalıştıklarını söyledi.

DEBA Fabrikası'nın üretimi durdurmasının ardından 10 aylık maaşlarını ve kıdem tazminatlarını alamayan işçiler, çeşitli eylemler yaparak seslerini duyurmaya çalışıyor. Bugün de Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde eylem yapan yaklaşık 30 işçiye, CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner de destek verdi. İşçilerin düzenlediği eyleme katılan Cihaner, sorunun çözümü için çalıştıklarını söyledi.

Milletvekili Cihaner, işçilere, yaptıkları haklı mücadelenin yanında oldukları söyleyerek, "Partimiz ve milletvekillerimiz sizin yanınızda, çözümü için çalışıyoruz. Bu durumda olan sadece DEBA işçisi değil, tüm işçilerin bu tür sorunlarının çözülmesi için bu mücadele anlamlı olacak. Başarıya ulaşacaktır. Denizli'de benzer şekilde çok sayıda işçi işsiz kaldı. İşçiler, kötü koşullarda yaşamlarını sürdürüyor. Omuz omuza bu sorunu birlikte aşacağız" dedi.

Eylem atılan sloganların ardından sona erdi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com