"Çıkınca seni de öldüreceğim"

"Çıkınca seni de öldüreceğim"
Kendisini aldattığı gerekçesiyle 36 yaşındaki eşi Selma Semizoğlu'nu öldüren, Adem Semizoğlu, 19 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı...

Samsun'da kendisini aldattığı gerekçesiyle 36 yaşındaki eşi Selma Semizoğlu'nu öldüren, 38 yaşındaki sevgilisi Çetin Kayacı'yı da yaralayan 39 yaşındaki Adem Semizoğlu, 19 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Son savunmasında pişman olduğunu dile getiren Semizoğlu, "Böyle olmasını istemezdim. Ancak eşim son 3 yıldır beni aldatıyordu" diye konuştu. Sanık Semizoğlu, kararın ardından da, duruşmaya katılan ve olayda yaralanan Kayacı'nın üzerine yürüyerek, "Çıkınca seni de öldüreceğim" diye bağırdı.

İlkadım İlçesi Zeytinlik Mahallesi'nde geçen yıl Mart ayında meydana gelen olayda, meyve sebze halinde kamyon boşaltarak geçimini sağlayan evli ve 3 çocuk babası Adem Semizoğlu, 15 yıllık eşi Selma Semizoğlu'nun kendisini 3 yıldır bir kargo şirketinde çalışan Çetin Kayacı ile aldattığını öğrenince, her ikisini de tabancayla vurdu. Kayacı ağır yaralanırken, Selma Semizoğlu olaydan bir ay sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tasarlayarak bir kişiyi öldürmek, bir kişiyi de öldürmeye teşebbüs etmek suçundan Adem Semizoğlu tutuklandı:

Hakkında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açılan öfkeli koca Samsun 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün son kez hakim karşısına çıktı. Savunmasında olaydan dolayı çok pişman olduğunu dile getiren Semizoğlu, "Telefon görüşmelerinden, mesajlardan ilişki yaşadıklarını anladım. Ailesine bu durumu anlattım. Kendisine de bu durumu unutalım, yuvamızı yıkma diye yalvardım. Kabul etti. Bana söz verdi. Ancak, Çetin Kayacı onun peşini bırakmadı. Olay günü sabah iş çıkışı eve gelince meyve kabukları ve kahve fincanlarnı görünce şüphelendim. Eşime sordum. Ters cevap verdi. Kamyoneti sanayiye götürmek için yola çıktım. Giderken Çetin'i gördüm. Kendisiyle eşimi rahat bırakmasını söyledim. Bana küfür etmeye başladı. Ben de o sinirle onu vurdum. Sonra eve gittim. Eşime Çetin'i vurduğumu söyledim. Öfkeyle 'Bundan sonra bak sana neler yapacağım pezevenk' diyerek bağırmaya başladı. O sinirle Selma'ya da iki el ateş ettim. Çok pişmanım böyle olsun istemezdim. Severek evlenmiştik. Ama bu duruma nasıl geldik anlamadım" diye konuştu.

Duruşmaya katılan Çetin Kayacı ise, genç kadınla ilişkisi olmadığını dile getirerek sanıktan şikayetçi olduğunu söyledi.

Mahkeme, sanığa eşini öldürmekten, Kayacı'yı yaralamaktan ve ruhsatsız silah bulundurmak suçlarından toplam 19 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası verdi. Kararın ardından jandarmalar eşliğinde duruşma salonundan çıkarılan sanık, Çetin Kayacı'nın üzerine yürüyerek, "Ben içerdeyim diye rahat uyuma. Çıkınca seni de öldüreceğim" diye bağırdı. Semizoğlu, görevli jandarmalar tarafından güçlükle salondan çıkarıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com